Święta to wyjątkowy czas, wszystkim nam kojarzy się z wypoczynkiem, czasem spędzonym z najbliższymi, jednak wiele osób jest to stresujący okres.

Nie zawsze dotyczy to nerwów związanych z porządkami, zakupami prezentów czy przygotowaniami, ale wiele osób stresuje się jedzeniem. W szczególności w przypadku osób, które borykają się z problemami zdrowotnymi, czy też dbają o prawidłową dietę.
Na webinarze dowiesz się, jak przygotować się do świąt, jakie potrawy świąteczne są najlepszą alternatywą i jak możesz zmodyfikować przepisy, aby później nie odchorować wigilii oraz pozostałych dni świątecznych. Ponadto podpowiemy Ci, co wybierać oraz jak poprawić trawienie podczas świątecznych grzeszków jedzeniowych 🙂

Data: 07.12.2016
Godz. 19:00-21:00

Cena: 55 zł

Prelegent:
mgr Natalia Palmowska
Z wykształcenia jest dietetykiem ze specjalnością dietetyki klinicznej oraz sportowej. Ukończyła z wyróżnieniem studia licencjackie na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Stale rozwija się w zakresie dietetyki klinicznej, jednak żywienie człowieka oraz sport są jej zdecydowanie bliższe. W niedalekiej przyszłości planuje zdobyć wykształcenie z zakresu psychodietetyki oraz dietcoachingu. Jej specjalnością jest dietetyka i suplementacja w sporcie. Oprócz bycia dietetykiem jest czynnym sportowcem, zawodowo trenuje jeździectwo, a dokładnie skoki przez przeszkody. Jest to jej druga pasja, którą może wykorzystywać w pracy ze sportowcami i ludźmi uprawiającymi na co dzień różne aktywności. Ponadto zajmuje się leczeniem nadwagi i otyłości i zachęca swoich pacjentów do rozpoczęcia aktywności fizycznej, która poprawia efekty zastosowanej diety. Z własnych doświadczeń może dzielić się ze swoimi pacjentami efektami stosowania odpowiednich zasad żywienia i dodać motywacji do działania.

Wszelkie pliki z informacjami dot. rejestracji na WEBINARIA dostępne są do ściągnięcia pod linkiem:
https://drive.google.com/open?id=0B-p8dqQaqOBkSEdTNnhpb0tDS1k

W celu wzięcia udziału w webinarium napisz wiadomość na adres: webinaria@medfood.com.pl