Przygotowujemy dla Was nowy projekt. Planujemy od drugiej połowy września systematycznie organizować Spotkania Motywacyjne dla osób, które planują pozbyć się zbędnych kilogramów lub chcą zmienić swoje nawyki żywienia.

Spotkania będą się odbywać w Bydgoszczy w Poradni Medycyny Żywienia Medfood 18-19. Celem spotkań jest przede wszystkim edukacja i wsparcie oraz nauczenie się akceptowania swojego ciała i słuchanie tego, co ono do nas mówi.

Spotkania rozpoczną się 28 września. Koszt 10 zł za pierwsze spotkanie, a następne 20 zł od osoby. Grupa jest otwarta – dołączyć do niej można w każdym momencie.

Grupa prowadzona będzie przez:

Adriannę Tucholską – dietetyka z Poradni Medfood. https://medfood.com.pl/wiecej-o-nas/adrianna-tucholska/

Marcina Kwiecińskiego – twórcy bloga Coaching Time. Od 5 lat zajmuje się rozwojem osobistym i tematyką relacji. Miłośnik psychologii, sportu i mocnego rocka, stawiający na najbardziej skuteczne rozwiązania dotyczące zmian, http://marcinkwiecinski.com.pl/coachingtime/

Zapisy oraz więcej informacji pod numer: 604 582 984 w godzinach 8.00 – 16.00 albo na maila info@marcin.kwiecinski.com.pl lub ada.tucholska@gmail.com

Zapraszamy!