Dziś kilka słów na temat niezmiernie trudnego wyzwania w dobie XXI wieku – o sztuce równowagi!

WLB to modne ostatnio pojęcie, które przedostało się do nas z Zachodu. Odnosi się ono stricte do osiągnięcia równowagi pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym.

Jednak ze względu na panujący „wyścig szczurów” wielu z nas nieświadomie traci równowagę pomiędzy życiem zawodowym a osobistym. Kiedy pojawia się pęd do sukcesu bardzo często rezygnujemy w pierwszej kolejności z aktywności fizycznej która zabiera nam stosunkowo sporo czasu, następnie rezygnujemy powoli z innych czynności – robienia przemyślanych zakupów, czasochłonnego przygotowywania zdrowych posiłków, a w kolejnych fazach nawet ze spotkań z przyjaciółmi czy rodziną… Nic dziwnego, skoro co dziesiąty Polak boryka się z obsesyjną potrzebą pracy i wydaje się nie mieć pojęcia o istnieniu czegoś takiego, jak work – life balance.

Pomimo wszelkich przeciwności warto jednak podjąć próbę zachowania równowagi, dzięki której można utrzymać w życiu harmonię, zdrowie psychiczne i fizyczne, ciągłą motywację na wysokim poziomie czy dobre samopoczucie. Dzięki lepszemu zarządzaniu swoim harmonogramem znajduje się czas na to, co relaksuje oraz dostarcza energii do działania. Zdrowy, zbilansowany tryb życia oparty o sport i zdrową dietę jest kluczem do SUKCESU! Dzięki niemu praca staje się bardziej produktywna i łatwiej jest osiągać zamierzone cele. Ludzie doświadczający równowagi we wszystkich obszarach życia, czyli ludzie szczęśliwi, to także NAJCENNIEJSZE ZASOBY każdej organizacji.

Gorącą dyskusję wystosowała kiedyś Sheryl Sandberg, pełniąc funkcję dyrektora generalnego Facebooka, wypowiadając słowa: „W obecnych czasach koncepcja work-life balance nie ma sensu”

Jednak czy miała rację? Co myślicie na ten temat?
Czy można zachować równowagę i jednocześnie osiągnąć SUKCES zawodowy?

Opowiemy Wam o tym na naszym pierwszym coachingowym webinarium!!

Zapraszamy! Rejestracja trwa:
https://medfood.com.pl/…/webinarium-work-life-balance-wlb-…/