Książka „Rozszyfruj swoją krew” to esencja naszej wiedzy i doświadczenia. Wyjaśnia podstawowe zasady interpretacji krwi.

Odpowiada na pytania:

  • Co może zaburzać wyniki badań?
  • Co na nie wpływa?
  • Kiedy wyniki się zmieniają?
  • Jak poprawić wyniki badań?
  • Jak odczytywać badania?

Oczywiście w prostym i zrozumiałym języku – to wstęp do konsultacji z lekarzem!

Dodatkowo udziela porad w zakresie zmiany diety czy wprowadzenia suplementacji w ramach poprawy wyników badań i stanu zdrowia.

Wierzymy, że książka pomoże w zrozumieniu języka naszego ciała i pomoże dojść każdemu do zdrowia. Tego powinni uczyć w szkołach, a nasze społeczeństwo cieszyłoby się dużo lepszym zdrowiem.
Książka napisana jest prostym językiem zrozumiałym dla każdego – także dla osób, które o zdrowiu nie mają zielonego pojęcia. Do tego książka zawiera praktyczne przypadki odczytywania wyników. Dzięki temu czytelnik wyniesie z niej nie tylko teorię, ale właśnie to, co najcenniejsze, czyli praktykę.

Książka przeszła pozytywnie weryfikację merytoryczną Profesora od spraw diagnostyki -> niebawem podamy szczegóły -> trwają ostatnie poprawki.

Twoja Krew Animacja

Książka „Rozszyfruj swoją krew” to esencja naszej wiedzy i doświadczenia. Wyjaśnia podstawowe zasady interpretacji krwi.Odpowiada na pytania:- Co może zaburzać wyniki badań?- Co na nie wpływa?- Kiedy wyniki się zmieniają?- Jak poprawić wyniki badań?- Jak odczytywać badania?Oczywiście w prostym i zrozumiałym języku – to wstęp do konsultacji z lekarzem! 🙂 Dodatkowo udziela porad w zakresie zmiany diety czy wprowadzenia suplementacji w ramach poprawy wyników badań i stanu zdrowia. Wierzymy, że książka pomoże w zrozumieniu języka naszego ciała i pomoże dojść każdemu do zdrowia. Tego powinni uczyć w szkołach, a nasze społeczeństwo cieszyłoby się dużo lepszym zdrowiem.Książka napisana jest prostym językiem zrozumiałym dla każdego – także dla osób, które o zdrowiu nie mają zielonego pojęcia. Do tego książka zawiera praktyczne przypadki odczytywania wyników. Dzięki temu czytelnik wyniesie z niej nie tylko teorię, ale właśnie to, co najcenniejsze, czyli praktykę.Książka przeszła pozytywnie weryfikację merytoryczną Profesora od spraw diagnostyki -> niebawem podamy szczegóły -> trwają ostatnie poprawki. _________________________________▶ sklep: www.twojakrew.com▶ książka MINI: 39,99 PLN -> https://twojakrew.com/produkt/pakiet-ksiazka-podstawowa/▶ książka PRO: 59,99 PLN -> https://twojakrew.com/produkt/pakiet-ksiazka/

Gepostet von MedFood am Mittwoch, 11. April 2018

_________________________________
 sklep: www.twojakrew.com

 książka MINI: 39,99 PLN -> https://twojakrew.com/produkt/pakiet-ksiazka-podstawowa/

 książka PRO: 59,99 PLN -> https://twojakrew.com/produkt/pakiet-ksiazka/