Na co dzień dbamy o nowe ciuchy, dobre kosmetyki – bo ważne jest dla nas,  jak wyglądamy. Ale czy tyle uwagi poświęcamy również temu, jak się czujemy? Tak samo jak pielęgnujemy swoje ciało z zewnątrz, powinniśmy też dbać o nie od środka, by mieć energię i cieszyć się pełnią życia!

To dieta jest podstawą zdrowia, dobrego samopoczucia i wyglądu! Właściwa dobrana zadba lepiej o Twoje samopoczucie, zdrowie i wygląd niż nowy ciuch!

Zapraszam Cię na konsultację ze mną, jeżeli pragniesz:

  • zrzucić zbędne kilogramy lub przybrać na masie
  • wspomóc leczenie choroby
  • pozbyć się dolegliwości
  • poprawić wygląd swojej skóry
  • mieć więcej energii i lepiej się poczuć

 

Zadzwoń 514 084 888 lub napisz poradnia@medfood.com.pl by umówić się na konsultację online. Rabat – 30%,  – promocja na zakup tańszej konsultacji tylko do 17 lutego 2019 r.) Pula tańszych konsultacji jest ograniczona.

O mnie:

Z wykształcenia jestem dietetykiem klinicznym z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym. Moją misją jest dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem, jak również motywowanie i inspirowanie do zmiany. Ogromną satysfakcję i motywację do pracy czerpię z sukcesów swoich klientów, którzy dzięki odpowiednio dobranej diecie odzyskują energię i zmieniają sposób myślenia.

Zapraszam na konsultację!