Warszawa - Niepodległości 69 | Bydgoszcz - ul. Czołgistów 4 | Olsztyn - Leśna 12 | Gdańsk - Hemara 17 | Lublin - Niecała 3/12
+ 48 514 084 888
Pon-Pt: 10:00 - 18:00

Informacje dodatkowe

Najbardziej proponowanym rodzajem współpracy jest pakiet, jednakże jeśli nie chcesz wybrać pakietu istnieje możliwość pojedynczych konsultacji i diety. W trakcie pierwszego spotkania z wybranym dietetykiem określony zostaje zakres współpracy co do pakietu, w odniesieniu do potrzeb i możliwości pacjenta.

Jeśli masz jakieś wątpliwości co do indywidualnego rozwiązania cenowego w Twoim przypadku, zapytaj o to na konsultacji.

Pakiet Standard

Pakiet standard obejmuje:
  Pierwszą wizytę
  1 konsultację kontrolną
  Program żywieniowy (przesłany mailem)
50-minutową sesję coachingową

 
Cena: 700 PLN

Pakiet Rozszerzony

Pakiet rozszerzony obejmuje:
  Pierwszą wizytę
  2 konsultacje kontrolne
  Program żywieniowy (przesłany mailem)
50-minutową sesję coachingową
 

Cena: 800 PLN

Pakiet Gold

Pakiet gold obejmuje:
  Pierwszą wizytę
  5 konsultacji kontrolnych
  Program żywieniowy (przesłany mailem)
Stały kontakt mailowy
50-minutową sesję coachingową

Cena: 1200 PLN

Pakiety małżeńskie / pary / rodzinyCena

Jedna wspólna wizyta + indywidualna suplementacja dla każdego (w tym pierwsza konsultacja 2h + 1h kontroli dla dwojga)
1050 PLN

Dwie różne diety - konsultacje wspólne (w tym pierwsza konsultacja 2h + 1h kontroli dla dwojga)

1400 PLN
UsługaCena

Pierwsza wizyta - konsultacja (do 55 minut)
200 PLN

Każda kolejna wizyta - konsultacja/kontrola (do 35 minut)
75 PLN

Każda kolejna wizyta - konsultacja/kontrola (do 55 minut)
150 PLN

Program żywieniowy z suplementacją
500-600 PLN

Dodatkowa opieka mailowa

150 PLN / MSC

Plan suplementacji

200-300 PLN

Kontynuacja diety

300-350 PLN

Sesja coachingowa

80 PLN

Najczęściej zadawane pytania


Na tej wizycie zapoznajemy się i określamy Twoje cele. Przygotuj się na dużą ilość pytań dotyczących Twojego trybu życia, historii zdrowotnej, stylu jedzenia, wcześniejszych prób podejmowania zmian. Im lepiej wiemy : co lubisz, czego nie lubisz, na co chorujesz, jakie masz podejście do zdrowia, jakie masz podejście do diety, jakim czasem i elastycznością dysponujesz itd. tym lepszy program żywieniowy możemy dla Ciebie przygotować. Obowiązuje nas zachowanie tajemnicy zawodowej, więc odpowiedzi, których udzielisz zostają między nami. Analizujemy również wyniki Twojej krwi, ponieważ jest to niezbędny element naszej pracy i Twojego zdrowia.
Obejmuje dietę, zalecenia, suplementację, dodatki.
- indywidualnie rozpisana dieta pod Twoje dolegliwości/choroby/symptomy dobrana przez nas na podstawie Twoich wyników krwi. Dieta rozpisana jest na okres 2 tygodni – każdy dzień różnorodny oraz z dokładnymi przepisami oraz techniką przygotowania posiłków. W dietach podawane są miary domowe – proste i łatwe dla każdego. Dieta rozpisywana jest na ilość posiłków ustaloną przez nas wraz z pacjentem. Pierwsza dieta zazwyczaj starcza na długi okres.
- zalecenia staramy się przygotować w maksymalnie zindywidualizowany sposób. W zaleceniach znajdziesz informację kiedy i jaką wodę pić, na czym smażyć, czy bać się cholesterolu, co może spotkać się w czasie diety, czy możesz podjadać, jak komponować posiłki.
- suplementacja układana pod Twoje problemy i dolegliwości zdrowotne. Bierzemy pod uwagę leki oraz suplementy jakie przyjmowałeś do tej pory oraz wskazujemy Ci jak łykać suplementy, by wchłaniały się efektywnie. Dostaniesz od nas konkretne firmy oraz ilości suplementów wraz z linkami.
- dodatki w postaci wydruków/plików dla Ciebie. W zależności od problemów dostajesz od nas dodatkowe wskazówki, rady co jeść poza domem, przepisy, jak wykonać zdrowe słodycze, jak pić wodę, gdzie kryje się cukier, listy dozwolonych produktów, przykładowe listy zakupów wraz z grafiką konkretnych produktów, zadania do wykonania przed dietą, jak radzić sobie z motywacją, co z autoimmunologią oraz pomocniki i poradniki.
Obejmuje plan dietetyczny ogólny, zalecenia ogólne, suplementację podstawową – dla każdego.

- Plan dietetyczny ogólny – otrzymasz dokładny skład poszczególnych posiłków, ich gramaturę oraz przykładowy jadłospis. Plan rozpisany jest na 2 tygodnie. W całym pakiecie przysługuje raz + ewentualne poprawki i zmiana kalorii/makroskładników. Pierwsza dieta zazwyczaj starcza na długi okres.

- W zaleceniach znajdziesz informację kiedy i jaką wodę pić, na czym smażyć, czy bać się cholesterolu, co może spotkać się w czasie diety, czy możesz podjadać, jak komponować posiłki.

- Suplementacja podstawowa dostosowana do Twoich wyników krwi. Dostaniesz od nas konkretne firmy oraz ilości suplementów wraz z linkami.

Wizyty kontrolne mają znaczenie dla utrzymania Twojej motywacji i samokontroli. Pomagają utrzymać się w postanowieniach (kiedy wiesz, że za kilka dni wizyta będzie Ci żal grzeszyć, żeby nie popsuć wyników) i kształtować prawidłowe nawyki.
Każda z wizyt może się różnić w zależności od etapu, na którym jesteśmy oraz sytuacji. Wizyty kontrolne w zależności od Twoich potrzeb są ukierunkowane na edukację, motywację, rozwój, analizę błędów i korektę. Zwyczajowo wykonujemy:
- analizę składu ciała
- pomiary obwodów
- analizujemy postępy i decydujemy o dalszych krokach we współpracy
- sprawdzamy dzienniczek żywieniowy
- dokonujemy korekty zaleceń/diety, jeśli jest taka konieczność
- zlecamy listę kontrolnych badań krwi oraz omawiamy postępy/zmiany.

W ramach pakietu masz możliwość wymienić 2 maile kontrolne z pytaniami w miesiącu, wątpliwościami czy problemami z naszym dietetykiem.
Gdzie odbywają się spotkania?
Spotkania odbywają się w naszym gabinecie – wejdź w kontakt.
Istnieje możliwość przeprowadzenia spotkania online/skype.
Dalsza współpraca zazwyczaj opiera się na dzienniczku żywieniowym, a zalecenia ewoluują w zależności od efektów, samopoczucia i wyników badań krwi z kontroli na kontrolę.
Kolejnym i równie ważnym etapem pakietu jest stabilizacja trwająca zazwyczaj około 6 miesięcy. Mniej więcej tyle czasu potrzeba, abyś na trwałe zmienił swój sposób odżywiania na nowy. Etap ten niekiedy może trwać dłużej lub krócej – co jest związane z indywidualnym podejściem do każdego organizmu i jego procesem zdrowienia.
Konsultacje kontrolne wskazane są po to byś stopniowo odzyskał samodzielną kontrolę nad swoim jadłospisem i bogatszy w nową wiedzę, nie popełniał starych błędów.

Sesja coachingowa ma na celu wsparcie na Twojej drodze do osiągania celów związanych z życiem prywatnym lub zawodowym. Jeżeli masz problemy z utrzymaniem diety, organizacją czasu lub kontrolą stresu i emocji, to ta forma konsultacji jest propozycją dla Ciebie.

Konsultacja jest silnie nastawiona na efekty przy empatycznym uwzględnieniu potrzeb i możliwości klienta.

Zapisując się na sesję coachingową masz gwarancję praktycznego podejścia bazującego na najbardziej skutecznych narzędziach z zakresu psychologii i efektywności osobistej.


img_divider

Zapisz się do newslettera