MedFood Group
Warszawa - Smolna 40 | Bydgoszcz - Konopnickiej 22B | Olsztyn - Leśna 12
+ 48 514 084 888
Pon-Pt: 10:00 - 18:00

O mnie

Nazywam się Emilia Cesarek. Każdy dzień jest dla mnie inspiracją do pogłębiania świadomości o zdrowym i aktywnym trybie życia. Zdrowiem na talerzu oraz poprzez sport buduję swój własny wizerunek, który wykorzystuję w pracy z ludźmi. Moja przygoda z dietetyką zaczęła się w jelitach. Historia mojego leczenia przyczyniła się do tego, że dietetyka stała się pracą i pasją. Odkrywanie tajników ludzkiego organizmu stało się moją pasją. Głównym założeniem w mojej praktyce z pacjentami jest dogłębne studiowanie i zrozumienie problemu oraz znalezienie sposobu na jego rozwiązanie w jak najmniej inwazyjny sposób. Jestem otwarta na różnorodne systemy żywieniowe, nie zamykam się w schematach, śledzę najnowsze trendy w dietetyce i wysnuwam z nich wnioski do pracy z pacjentem. Wierzę w dietoterapię i jej silne oddziaływanie na stan naszego zdrowia.

Wykształcenie

Po ukończeniu studiów podyplomowych z dietetyki wróciłam do nauki i nadal studiuję dietetykę ze specjalizacją dietetyka kliniczna. Ukończyłam także studia licencjackie na wydziale Uniwersytetu Warszawskiego o specjalności filologia angielska. Równolegle do studiów uczęszczam na konferencje i szkolenia w celu pogłębiania wiedzy w zakresie żywienia człowieka. Jestem licencjonowanym instruktorem fitnessu oraz trenerem personalnym. Przeszłam kilkanaście kursów, m.in. z dziedziny pilates, zdrowego kręgosłupa, utrzymania formy w ciąży, stretchingu, trening funkcjonalnego. Na tym oczywiście nie poprzestaje. Chcę się rozwijać, każdego dnia zdobywać wiedzę i  nabierać doświadczenia związanego z moją pracą i pasją.

Dlaczego możesz mi zaufać?

Każdy dzień stawia przede mną jedno, zasadnicze pytanie, co dziś nowego w dietetyce? Ambitnie i skrupulatnie podchodzę do nauki i stałego poszerzania wiedzy. Dietetyka to dziedzina, która rozwija się w bardzo szybkim tempie, a ja staram się je utrzymać, by wiedzieć więcej i tym samym pomagać ludziom wracać do zdrowia.

Oto część kursów i konferencji, w których miałam przyjemność brać udział:

 • Dietoterapia w praktyce III, Warszawa 2017
 • Biohacking I, Warszawa 2017
 • Konferencja żywieniowa „Leczenie i dietoterapia w chorobach cywilizacyjnych”, Warszawa 2017
 • Dlaczego nie mogę schudnąć? Ajwen Akademia, Warszawa, 2017
 • Żywienie osób aktywnych. Akademia Dietetyki Sportowej, Warszawa 2017
 • I Ogólnopolska Konferencja Centrum Medycznego VitaImmun „Nowatorskie Metody Leczenia Nadwagi i Otyłości.” Poznań, 2015
 • Dietoterapia w praktyce I, Gdańsk 2015
 • Dietetyka i suplementacja I, Warszawa 2015
 • Dietetyka i suplementacja IV, Warszawa 2015
 • Interpretacja Badań Laboratoryjnych, Bydgoszcz 2016
 • Kurs dietetyki podstawowy, Akademia Dietetyki. Warszawa, 2016
 • Kurs dietetyki zaawansowany, Akademia Dietetyki. Warszawa, 2016
 • Choroby Autoimmunizacyjne I, Warszawa 2017

Moje współprace i projekty

Jako dietetyk i trener współtworzę projekt Adidas Runners Warsaw, ukierunkowany na biegaczy. Wygłaszam tam wykłady dotyczące żywienia sportowców. Występowałam w telewizji udzielając porad dotyczących zdrowia i treningu. Aktywnie działałam w stacji TVN Meteo Sport. Występowałam w porannych audycjach Chilli Zet. Jestem autorką kilku artykułów w magazynach dotyczących zdrowia i diety.
Prowadzę bloga o tematyce dotyczącym diety i aktywnego stylu życia.
Praktyka własna w gabinecie od marca 2016. W przyszłości chciałabym zrealizować projekt leczenia dietą i naturą w uzdrowisku na Mazurach.

Moja metodyka

Każdy z nas jest inny. Dlatego podchodząc do współpracy zaczynam od wywiadu oraz analizy informacji w połączeniu z interpretacją wyników badań. Priorytetem jest dla mnie stały kontakt z pacjentami.
Zawsze słucham i odpowiadam na wszystkie pytania. Przy układaniu diety oraz zaleceń i suplementacji biorę pod uwagę preferencje danej osoby, jednostki chorobowe, tryb życia z uwzględnieniem aktywności fizycznej.

Moje szczególne zainteresowania

Moje wieloletnie doświadczenie ze sportem wpłynęło na zainteresowanie się odżywianiem osób aktywnych. Pracuję z biegaczami, triathlonistami i piłkarzami. Sama biegam, uprawiam jogę oraz trenuję funkcjonalnie dla zdrowia ducha i ciała. Zdrowie jelit jest mi drugim, szczególnie bliskim tematem. Zajmuję się szczególnie chorobami autoimmunologicznymi jelit, wszelkimi rodzajami IBS.

Infekcje, a w szczególności borelioza i nieodgadnione choroby odkleszczowe to temat, który także zgłębiam dogłębnie ze wsparciem lekarzy.

Uwielbiam gotować i nie wyobrażam sobie, by dieta w jakimkolwiek przypadku miała być niesmaczna czy sprawiać kłopot. Eksperymentuje w kuchni, każdego dnia gotuję i testuję nowe przepisy.

Wspieranie leczenia dietą ma ogromny sens. Odżywienie i wyzdrowienie idą ze sobą w parze. Na tym się skupiam.

Skontaktuj się ze mną

img_divider

Certyfikaty

Zapisz się do newslettera

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl