MedFood Group
Warszawa - Smolna 40 | Bydgoszcz - Konopnickiej 22B
+ 48 514 084 888
Pon-Pt: 10:00 - 18:00

O mnie

Jestem dietetykiem ze swoistą misją „naprawiania świata” przez dietę. Wierzę, że zdrowa dieta jest początkiem do zmian na lepsze w naszym życiu. Ponieważ wiem, że jest to coś głębszego niż tylko kalorie czy kilogramy.

Każdy ma swój indywidualny cel i powód, dla którego podejmuje się zmian. Szanuję to i pokazuję moim pacjentom jak wielką wartość dla siebie, dla swojego zdrowia i samopoczucia otrzymują dzięki stosowaniu zdrowej diety.

Chcę, aby z pożywienia czerpali siłę i energię. Żeby na trwałe zmieniali swoje nawyki i dzięki nim okazywali dbałość i troskę o swój dożywotni dom – własne ciało.

Wykształcenie

Jestem magistrem dietetyki ze specjalnością dietetyki klinicznej oraz sportowej. Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na kierunku Dietetyka w Collegium Medicum UMK Bydgoszcz.

Dlaczego możesz mi zaufać?

Moja praca jest moją pasją. Wkładam w nią dużo zaangażowania. Wciąż poszerzam swoje horyzonty by dawać skuteczne rozwiązania osobom, które mi zaufały.

Poszerzam swoją wiedzę na rozmaitych kursach oraz przez fachową literaturę. W swojej bibliotece mam ponad 150 książek związanych z wykonywanym przeze mnie zawodem.
Kontakt z każdym pacjentem jest dla mnie cennym i inspirującym doświadczeniem. Oto część przebytych przeze mnie kursów, ważnych konferencji :

 • Dietetyka kliniczna – Iwona Wierzbicka, 2014
 • Dietetyka i suplementacja poziom IV - Jakub Mauricz, 2014
 • Dietetyka i suplementacja poziom III - Jakub Mauricz, 2014
 • Immunodiagnostyka Nietolerancji Pokarmowej - Cambridge Diagnostics Polska, 2014
 • Analiza pierwiastkowa włosa - Biomol med., 2014
 • VI Warszawskie dni nauki o żywieniu człowieka - konferencja 2014, Warszawa
 • IV Zjazd Polskiego Towarzystwa Badań Nad Otyłością - konferencja 2013, Zawiercie
 • Warsztaty leczenia otyłości - konferencja 2013, Zawiercie
 • Dietetyka i suplementacja poziom II - Jakub Mauricz, 2013
 • Dietetyka sportowa i suplementacja w pracy dietetyka, trenera - Edu-Activ, 2013
 • III Ogólnopolska konferencja dietetyki Congressus Dietetica - konferencja 2013 Łódź
 • Zdrowy styl życia w kontekście psychodietetyki - konferencja SWPS, 2013 Wrocław
 • Dietetyka i suplementacja poziom I - Jakub Mauricz, 2013
 • Cukrzyca i choroby współistniejące - konferencja 2012 Warszawa
 • III Ogólnopolskie dni otyłości - konferencja 2012 Poznań
 • Żywienie i suplementacja w sportach wytrzymałościowych - dr Jakub Czaja, 2012

Moje współprace i projekty

Obecnie jestem szkoleniowcem mauricz.com i Akademi Dietetyka, ale również prowadzę w MedFood wiele własnych, autorskich szkoleń i webinariów. Prowadzę również szkolenia dla firmy MitoPharma oraz Zdrowsiw90dni. Sprawowałam kontrolę dietetyczną m.in. Rafała Sonika. Piszę artykuły dla Body Challenge czy Food Forum. Występuje na licznych wydarzeniach jak m.in. EU4YA, PEI, Kongres Zapytaj Trenera, konferencja VitaImmun z Anną Lewandowską, IV ogólnopolski kongres dietetyki i medycyny funkcjonalnej z Izabelą Wentz, konferencje charytatywne z Akopem Szostakiem, Konferencja Żywieniowa: Holistyczne podejście do diety z Iwoną Wierzbicką i Moniką Skuzą. Dodatkowo jestem w trakcie pisania właśnej książki.

Współpracowałam z Salonem Urody Estetica w Solcu Kujawskim gdzie udzielałam porad dietetycznych oraz z portalem Mądrzy Rodzice. Przeprowadziłam wiele zajęć wykładowo-warsztatowych na temat zdrowego stylu życia w różnych grupach wiekowych. Chętnie biorę udział w akcjach promujących zdrowie.

Swoje doświadczenie zdobywałam m.in. podczas praktyk odbytych na oddziałach szpitalnych m.in. gastroenterologiczny, diabetologiczny, neurologiczny, kobiet ciężarnych oraz w Szpitalu dziecięcym im. W Bydgoszczy. Udzielałam również konsultacji w klubie sportowym Pure. Odbywałam także praktyki w Stacji Sanitarno-epidemiologicznej w Bydgoszczy.

Brałam również czynny udział w "Wojewódzkim Programie zapobiegania niedożywieniu, nadwadze i otyłości poprzez poprawę żywienia u dzieci klas 1-3 szkół podstawowych w wieku 6-9 lat

Moje szczególne zainteresowania

Szczególnie interesuję się chorobami związanymi z osłabieniem układu immunologicznego oraz jelit. Na podstawie swojego własnego przypadku oraz historii zdrowotnych moich pacjentów mogę śmiało powiedzieć, że dieta ma kluczowe znaczenia dla zdrowia człowieka.

W większości schorzeń odpowiednia dieta jest kluczem do wyzdrowienia.

Moja metodyka

Stawiam na współpracę z pacjentami. Kładę duży nacisk na edukację żywieniową oraz rozwój osobisty moich podopiecznych. Uważam, że musimy pracować nad wzmacnianiem poczucia własnej wartości, motywacji, osiągania celów tak samo jak nad świadomym wypieraniem złych nawyków żywieniowych.

Biorę też pod uwagę aspekt psychosomatyczny schorzeń występujących w organizmie. Plany żywieniowe opieram o badania diagnostyczne, testy nietolerancji pokarmowych tak by dostosować je do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Skontaktuj się ze mną

img_divider

Certyfikaty

Zapisz się do newslettera


i otrzymaj darmowego eBooka "Odzyskaj swoją młodość"

FreshMail.pl