Warszawa - Niepodległości 69 | Bydgoszcz - Konopnickiej 22B | Olsztyn - Leśna 12 | Gdańsk - Hemara 17 | Lublin - Niecała 3/12
+ 48 514 084 888
Pon-Pt: 10:00 - 18:00

O mnie

Odkąd udało mi się pokonać wiele problemów przy pomocy zmiany stylu życia, postanowiłam, że muszę podzielić się tą wiedzą z innymi. Dziś wiem, że nic nie dzieję się bez przyczyny – każda choroba rozwija się na skutek braków w codziennym pożywieniu, nadmiaru toksyn, czy w wyniku długotrwałego stresu. Wiem też, że geny nie determinują całego naszego życia – nie możemy zrzucać na nie winy za nasze zdrowie. Dwie komórki z tym samym materiałem genetycznym umieszczone w różnych środowiskach przekształcają się w zupełnie inne komórki.

Poprzez zmianę diety, stylu życia oraz naszych przekonań możemy zmienić ekspresję naszych genów! W życiu codziennym inspiruję się wieloma autorytetami – nie tylko z zakresu dietetyki, ale także psychologii, biologii molekularnej, czy sportu, ponieważ uważam, że do tematu zdrowia trzeba podchodzić całościowo: dieta leczy nasze ciało, psychologia – umysł, a sport uczy odpowiednich wzorców ruchowych pomocnych w codziennym życiu.

Wykształcenie

Z wykształcenia jestem biologiem o specjalności molekularnej. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Po studiach odbyłam półroczny staż w Zakładzie Biochemii i Biologii Komórki, gdzie zgłębiałam wiedzę dotyczącą mutacji białkowych.

Swoją prace magisterską pisałam na temat nowotworów – jest to jeden z bardziej interesujących mnie tematów. Jestem też w trakcie robienia kursu nauczycielskiego Body Control Pilates, ponieważ sport to moja druga pasja.

Dlaczego możesz mi zaufać?

Angażuje się całą sobą we wszystko co robię. Tematyka zdrowia to moja pasja. Codziennie staram się poszerzać swoją wiedzę poprzez: analizę artykułów naukowych, czytanie książek, czy poprzez uczestnictwo w profesjonalnych kursach i szkoleniach.

Każdą osobę traktuje bardzo indywidualnie – skupiam się nie tylko na diecie, ale także na wsparciu psychologicznym, ponieważ uważam, że w procesie zdrowienia niezbędna jest także umiejętność radzenia sobie ze stresem.

Moje szczególne zainteresowania

Szczególnie „bliskie” są mi wszelkiego rodzaju problemy pokarmowe oraz choroby autoimmunologiczne z uwagi, że sama przez wiele lat zmagałam się z Zespołem Jelita Drażliwego, SIBO i nietolerancjami, które zaowocowały autoimmunologią.

Interesuję się tez alternatywnymi metodami leczenia nowotworów oraz badaniami nad korelacją umysł-ciało.

Moja metodyka

Kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście do każdej osoby. Każdy z nas jest zupełnie inny – ma inny metabolizm, inne problemy, inny poziom stresu w życiu i przeszedł inną drogę zanim trafił do gabinetu.

Swoje zalecenia opieram o szczegółową analizę wyników badań krwi. Potrafię słuchać swoich pacjentów.

img_divider

Certyfikaty

Zapisz się do newslettera

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl