Warszawa - Niepodległości 69 | Bydgoszcz - Konopnickiej 22B | Olsztyn - Leśna 12 | Gdańsk - Hemara 17 | Lublin - Niecała 3/12
+ 48 514 084 888
Pon-Pt: 10:00 - 18:00

O mnie

Myślę, że chęć rozwoju zdeterminowała moją drogę. Zawsze szukałam, drążyłam, czytałam i wdrażałam w życie to, co uważałam za dobre dla mojego ciała.

Od lat praktykuje holistyczne podejście do tematu zdrowia i chorób. Ważne jest aby czerpać wiedzę ze swojego ciała.
Pragnę szerzyć ta wiedzę, która pomogła mi i innym w zatrzymaniu choroby. To my sami decydujemy o swoim zdrowiu.
 

Wykształcenie

Z wykształcenia jestem magistrem inżynierem rolnictwa na Uniwersytecie Technologiczno Przyrodniczym. Pracę magisterską pisałam na katedrze Mikrobiologii, która zawsze mnie fascynowała. Obecnie kształcę się dalej na kierunku dietetyka. 

Dlaczego możesz mi zaufać?

Czasem los nas doświadcza nie tak jakbyśmy tego chcieli. Choruje już ponad 10 lat najpierw na hashimoto potem po drugiej ciąży cała autoimmunologia siadła. Doszedł toczeń, reumatoidalne zapalenie stawów, zespół antyfosfolipidowy, insulinooporność i właśnie wtedy postanowiłam, że dam radę wyjść z tego nie za pomocą leków tylko za pomocą dietoterapii.
Zaczęłam zagłębiać się w badania, literaturę, czytać fora, na których wiele osób walczyło o zdrowie tak jak ja. Od ponad 3 lat można powiedzieć, że jestem w remisji, moim lekarstwem jest dietoterapia. W czasie kiedy nikt nie słyszał o podejściu dietą do chorób autoimmunologicznych ja już je praktykowałam. Praktykuje dalej w całym moim domu, gdzie mam dwie córki, które są alergikami, moje podejście do diety w przypadku alergii dzieci sprawdza się bardzo dobrze. 
Droga jaką przeszłam będąc pacjentem pozwala mi zrozumieć bardzo dobrze osoby zmagające się z problemami zdrowotnymi. Zawsze jestem w 100% zaangażowana w to czym się zajmuje, w czym uczestniczę. 
Cały czas staram się poszerzać horyzonty biorąc udział w konferencjach, szkoleniach, webinarium, na które poświęcam cały swój wolny czas.
Uczestniczyłam w :
  • I Ogólnopolskiej konferencji "Nowatorskie Metody Leczenia Nadwagi i Otyłości"
  • Szkolenie "Interpretacja badań laboratoryjnych"
  • Szkolenie "Od jelit do mózgu i z powrotem"
  • Szkolenie "Dietoterapia w praktyce"
  • II Narodowy Kongres : "Nowatorskie metody leczenia nadwagi i otyłości" 

Moje szczególne zainteresowania

Zdrowie i dieta w żywieniu osób z chorobami, które mi samej dały wiele. Jestem mamą dwóch dziewczynek z alergiami, co też stało się moim szczególnym zainteresowaniem. Lubię spędzać czas w kuchni, gotowanie pieczenie zdrowych, odżywczych potraw sprawia mi ogromną frajdę.  I oczywiście Yoga, która jest ze mną od wielu lat, pomogła mi zrozumieć czym jest holistyczne podejście do ciała.

Moja metodyka

Indywidualna praca z pacjentem to jest droga jaką chce iść. Rozmowa, zebrany wywiad , wyniki badań , samopoczucie pacjenta to są dla mnie priorytety w prowadzeniu gabinetu. 

Certyfikaty

Zapisz się do newslettera

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl