Warszawa - Niepodległości 69 | Bydgoszcz - Konopnickiej 22B | Olsztyn - Leśna 12 | Gdańsk - Hemara 17 | Lublin - Niecała 3/12
+ 48 514 084 888
Pon-Pt: 10:00 - 18:00

O mnie

Jestem tu po to, by aby dopilnować wszystkiego. Zajmuję się zarządzaniem administracją oraz obsługą klienta, która według moich standardów musi być na najwyższym poziomie.

Mając pozytywne i miłe usposobienie kreuję pozytywny wizerunek firmy a Tobie pomagam jak najszybciej uporać się ze wszystkimi formalnościami, by nie zawracały CI dłużej głowy.

Jestem łącznikiem między Tobą a poradnią Medfood, Twoim osobistym przewodnikiem - nie dam Ci się zgubić, cierpliwie odpowiadając na wszystkie pytania i podając najlepsze rozwiązania.

Wykształcenie

Ukończyłam studia licencjacie na kierunku Praca socjalna oraz studia magisterskie na kierunku Pedagogika opiekuńcza na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Cały czas szkolę i doskonalę kompetencje z zakresu obsługi klienta i administracji.

Dlaczego możesz mi zaufać?

Lubię ludzi, dlatego z uśmiechem przekazuję wszystkie najważniejsze informacje, rozwiewam wątpliwości oraz pokazuję co należy zrobić, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jestem poukładana, konkretna, rzeczowa i zawsze świetnie poinformowana o tym co się dzieje w poradni, dlatego możesz pytać o co zechcesz - z chęcią udzielę wyczerpującej odpowiedzi.

Moja metodyka

W pracy do każdej osoby staram się podchodzić z pozytywnym nastawieniem. Chciałabym aby każda osoba, która do nas przyjdzie była zadowolona i chętnie chciała do nas wrócić. Stworzyć takie miejsce aby, każdy czuł się bezpieczny. To moja misja, którą codziennie realizuję.

Certyfikaty

Zapisz się do newslettera

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl