Warszawa - Niepodległości 69 | Bydgoszcz - ul. Czołgistów 4 | Olsztyn - Leśna 12 | Gdańsk - Hemara 17 | Lublin - Niecała 3/12
+ 48 514 084 888
Pon-Pt: 10:00 - 18:00

Co nas wyróżnia?

Wyróżnia nas nietypowe i innowacyjne podejście do diety. Rezygnujemy ze schematów i obalamy mity żywieniowe. Dążymy do poznania i ujawniania prawdy na temat zdrowego żywienia. Nasze doświadczenie nauczyło nas, że jedyną zasadą w dietetyce jest BRAK zasad i schematów.

Wielokrotnie na bazie historii naszych pacjentów przekonałyśmy jak determinujące znaczenie w terapii ma odpowiednio dobrany program dietetyczny. W wielu przypadkach, w których medycyna konwencjonalna „rozkłada ręce” odpowiednio dobrana dieta rozwiązuje często wieloletni problem.

Naszą misją jest szerzenie wiedzy żywieniowej i pokazywanie, że rozwiązania istnieją nawet w przypadkach standardowo uznawanych za nieuleczalne.

Każdego dnia pogłębiamy i doskonalimy swoją wiedzę i doświadczenie. Konferencje, szkolenia, książki, artykuły to nasz żywioł. Jednak najwięcej uczysz nas Ty.

To historie i przypadki klientów są najcenniejszą lekcją i nauką. To dzięki temu rozwijamy się i szukamy najlepszych rozwiązań.

Chcemy oferować przede wszystkim skuteczność.

Opis działalności

Nasza działalność opiera się na udzielaniu porad dietetycznych w różnych jednostkach chorobowych.

Właściwie dopasowana dieta jest jedną z najskuteczniejszych i najbardziej naturalnych metod leczenia chorób współczesnej cywilizacji. 

Nasza poradnia świadczy usługi w zakresie ukierunkowanej dietoterapii dorosłych. Wielokrotnie na bazie historii naszych pacjentów przekonałyśmy jak determinujące znaczenie w terapii ma odpowiednio dobrany program dietetyczny.

W wielu przypadkach w których medycyna konwencjonalna „rozkłada ręce” odpowiednio dobrana dieta rozwiązuje często wieloletni problem pacjenta.

Zalecenia dietetyczne, plan suplementacji jak i jadłospis są opracowywane indywidualnie na potrzeby poszczególnych pacjentów, na podstawie wyników badań krwi oraz wywiadu żywieniowego przeprowadzanego podczas spotkania na żywo lub online.

Dietoterapia

Nasza działalność ukierunkowana będzie na terapie żywieniowe jednostek chorobowych takich jak :

  Otyłość
  Nadciśnienie
  Cukrzyca II typu
  Miażdżyca
  Zaburzenia lipidowe
  Wrzody żołądka, dwunastnicy
 Refluks pokarmowy
  Zaparcia
  Niedokrwistość
  Zespół jelita drażliwego
  Nietolerancje i alergie pokarmowe
  Osłabiona odporność
  Chroniczne zmęczenie
 Zespół policystycznych jajników
  Niedoczynność tarczycy
  Choroby autoimmunologiczne m.in. Hashimoto, Łuszczyca, RZS, Wrzodziejące zapalenie jelita grubego
  Nowotwory i rekonwalescencja po nowotworach

Samorozwój i edukacja

Duży nacisk kładziemy również na edukację w zakresie zdrowego trybu życia i proces rozwoju osobistego pacjentów.

Opracowujemy też dużo materiałów edukacyjnych, które wysyłamy naszym klientom online.

W naszej ofercie mamy również szeroki wachlarz nagrań, szkoleń, webinariów. 

Szkolenia i webinaria - kliknij i zobacz

Zapisz się do newslettera