Warszawa - Niepodległości 69 | Bydgoszcz - ul. Czołgistów 4 | Olsztyn - Leśna 12 | Gdańsk - Hemara 17 | Lublin - Niecała 3/12
+ 48 514 084 888
Pon-Pt: 10:00 - 18:00

O mnie

Sama doskonale wiem, jak prawidłowa dieta wpływa na codzienne życie. Od dziecka zmagałam się z otyłością i próbowałam każdej możliwej diety. Dopiero przy prawidłowo zbilansowanej diecie i zmianie nawyków żywieniowych na zdrowsze, udało mi się schudnąć bez efektu jojo. Mam umiejętność rozmowy z pacjentem oraz jestem w stanie zrozumieć, co pacjent przechodzi i z czym musi zmagać się w czasie zmiany stylu życia. Myślę, że w pracy z pacjentem jest ważne nie tylko wsparcie merytoryczne, ale także zrozumienie pacjenta i zrobienie wszystkiego, aby wspólnymi siłami zmienić nawyki żywieniowe na zdrowsze.

Wykształcenie

Studia licencjackie na kierunku dietetyka W Collegium Medicum UWM w Olsztynie. Studia II stopnia na kierunku dietetyka na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Dlaczego możesz mi zaufać?

Uważam, że w drodze po sukces najważniejsza jest komunikacja. Przed rozpoczęciem układania jadłospisu przeprowadzam dokładny wywiad, w którym pytam klienta m.in o stan zdrowia, upodobania kulinarne, historię odchudzania i wiele innych. Proszę również pacjentów, aby przynieśli swoje 3 dniowe bieżące notowanie, żeby dokładnie przeanalizować sposób odżywiania.

W czasie studiów mieliśmy sporo zajęć oraz praktyk na oddziałach szpitalnych. Odbyłam m.in praktyki w Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie na oddziale Endokrynologicznym oraz w Specjalistycznym Szpitalu psychiatrycznym w Olsztynie.

Mimo wielu praktyk swoją widzę uzupełniam na kursach doszkalających. Uczestniczyłam w Konferencji Naukowo- Szkoleniowej " Żywienie Kliniczne w praktyce- wielospecjalistycxna współpraca", która organizowana była przez Gdański Uniwersytet Medyczny oraz w konferencji naukowej "Żywienie w chorobach autoimmunizacyjnych. Miedzy koncepcjami patofizjologicznymi a Evidence-based nutrition". W 2016 roku brałam udział w II ogólnopolskiej konferencji Naukowo- Szkoleniowej " Standardy leczenia dietetycznego-kardiologia".

Moje szczególne zainteresowania

Na studiach byłam członkiem koła naukowego "żywienia i profilaktyki żywieniowej", dzięki czemu miałam okazję uczestniczyć w wielu ciekawych wydarzeniach. W czerwcu 2017 roku przeprowadziłam wykład dotyczący żywienia seniorów dla Dziennego Domu Senior-Wigor Fundacji Laurentius w Olsztynie. Prowadziłam również warsztaty dla uczniów klas I-VI nt. "Kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych" w Szkole Podstawowej im. Świętej Rodziny w Olsztynie, gdzie przy okazji zabawy uczyliśmy dzieci o prawidłowych nawykach żywieniowych.W 2016 roku wykonywałam analizę składu masy ciała podczas dni "Zdrowie pod kontrolą" organizowanych przez IFMSA-Poland. W 2016 przeprowadziłam warsztaty żywieniowe dla młodzieży w LO im. Adama Mickiewicza w Olsztynie. Powadziłam także edukację żywieniową dla dzieci II klasy Szkoły Podstawowej w Sierakowicach. Na edukacji dzieci wizualnie mogły zobaczyć ile cukru znajduje się w danym produkcie spożywczym poprzez przesypywanie cukru do kubeczków. Dodatkowo dzieci dostały zadania do wykonania w celu sprawdzenia poziomu przyswojenia wiedzy o prawidłowym odżywianiu.

Moja metodyka

Pracę licencjacką pisałam na temat spożycia węglowodanów przez mężczyzn aktywnych fizycznie. W celu napisania tej pracy wraz z zespołem prowadziłam badania, w których przeprowadzaliśmy kwestionariusz częstotliwości spożycia FFQ, analizowaliśmy 3 dniowe bieżące notowanie, wykonywaliśmy analizę składu masy ciała analizatorem SECA oraz przeprowadzaliśmy testy wydolnościowe na cykloergometrze. Moją pracę magisterską oparłam o badania, w których oceniam stan odżywienia chorych pacjentów.

img_divider

Certyfikaty

Zapisz się do newslettera