Warszawa - Niepodległości 69 | Bydgoszcz - ul. Czołgistów 4 | Olsztyn - Leśna 12 | Gdańsk - Hemara 17 | Lublin - Niecała 3/12
+ 48 514 084 888
Pon-Pt: 10:00 - 18:00

Spotkania


 W klasycznej wersji pierwsza wizyta to koszt 100zł i trwa 55minut max godzinę. Jeżeli Twoja historia zdrowotna jest skomplikowana, masz dużo wyników badań oraz pytań to doradziłybyśmy zarezerwować 1,5 godziny żeby mieć możliwość poruszenia wszystkich kwestii na spotkaniu.

*wtedy opłata będzie wynosić 150zł za 1,5 godz, a 200zł za 2 godziny


Instrukcje dotyczące przygotowania się do wizyty znajdziesz tutaj - kliknij i zobacz, natomiast informacje dotyczące przebiegu samej wizyty znajdują się tutaj - kliknij i zobacz . Proponuję się z nimi zapoznać. W celu ułatwienia wizyty – po umówieniu się na konsultację wysyłamy również Tobie na podany adres mailowy instrukcję przygotowania się do spotkania.

Terminy to okres 6-8 tygodni. Jeśli zależy Ci na czasie, poinformuj o tym naszą asystentkę. Gdy zwolni się miejsce – poinformujemy Cię.

Na dole strony głównej znajdują się informacje oraz mapka, dzięki której bez problemu dotrzesz do naszej poradni.

Na pierwszym spotkaniu można otrzymać jedynie ustne wskazówki, co do zmiany diety i zaleceń suplementacyjnych. Nie dajemy gotowców, przygotowujemy indywidualne rozwiązania.

Odbiór diety umawiany jest na pierwszej konsultacji (dieta może być wysłana na maila, może być odebrana na umówionej wizycie, może być omówiona telefonicznie – ustala się podczas pierwszego spotkania).

Zazwyczaj dobieramy go razem – na pierwszej wizycie.

Pierwsza wizyta to standardowo 55-60 minut. Wizyta kontrolna, odbiór diety/zaleceń to standardowo 25-30 minut.

Instrukcje dotyczące przygotowania się do wizyty znajdziesz tutaj - kliknij i zobacz, natomiast informacje dotyczące przebiegu samej wizyty znajdują się tutaj - kliknij i zobacz . Proponuję się z nimi zapoznać. Po umówieniu się na konsultację wysyłamy również instrukcję przygotowania się do wizyty.

Tak, zgłoś to przy rejestrowaniu się na wizytę. Jeżeli będzie to Twoja osoba towarzysząca, może przysłuchiwać się spotkaniu. Jeżeli jednak macie zamiar poruszyć przypadek tej osoby i rozmawiać na Twój i jej temat potraktuj to jak rejestrację dwóch konsultacji (zgłoś to przy zapisywaniu się na spotkanie), ponieważ będziemy potrzebować więcej czasu niż 55-60 minut.

Takie szczegóły są ustalane podczas konsultacji, według indywidualnych ustaleń.

Instrukcje dotyczące przygotowania się do wizyty znajdziesz tutaj - kliknij i zobacz, natomiast informacje dotyczące przebiegu samej wizyty znajdują się tutaj - kliknij i zobacz. Proponuję się z nimi zapoznać. Więcej szczegółów otrzymasz podczas konsultacji, kiedy poruszysz ten temat.


Nie zajmujemy się rozpisywaniem treningów. Zajmujemy się dietetyką kliniczną. Współpracujemy jednak z trenerami, którzy dobierają odpowiednio trening. Możemy ich polecić.

Nie wykonujemy w gabinecie tego badania. Udostępniamy kontakt, do osoby, która się tym zajmuje – nas interesują wyniki badania.

Na stronie w zakładce "analiza nietolerancji pokarmowej" - kliknij i zobacz są opisane szczegóły na ten temat, a więcej można wyjaśnić podczas konsultacji.

 Tak. Opieka mailowa wliczona jest w cenę programu żywieniowego w ramach kilku maili miesięcznie. Jednakże jeśli masz sporo pytań lub wątpliwości – wyjaśnimy wszystko na konsultacji lub podeślemy Ci indywidualną propozycję opłaty za opiekę mailową. Nie ma możliwości opieki telefonicznej.

Badania krwi


 Szczegóły dotyczące badań znajdziesz tutaj - kliknij i zobacz oraz tutaj - kliknij i zobacz .Proponuję się z nimi zapoznać. Po umówieniu się na konsultację wyślemy  na podany adres mailowy listę sugerowanych do wykonania badań przed spotkaniem. W nim będą niezbędne informacje.

 Badania można wykonać w laboratoriach medycznych, np. w sieci laboratoriów Synevo, ALAB lub Diagnostyka. Proponuję wejść na ich strony internetowe i wyszukać laboratorium w swojej okolicy. Można też zadzwonić do nich i zapytać o koszt badań.

Badania można wykonać w laboratoriach medycznych, np. w sieci laboratoriów Synevo, ALAB lub Diagnostyka. Proponuję wejść na ich strony internetowe i wyszukać laboratorium w swojej okolicy i ich numer. Można zadzwonić do nich i zapytać o koszt badań.

Badania można wykonać w laboratoriach medycznych, np. w sieci laboratoriów Synevo, ALAB lub Diagnostyka. Proponuję wejść na ich strony internetowe i wyszukać laboratorium w swojej okolicy i ich numer. Można zadzwonić do nich i zapytać jak przygotować się do badań.

Praktykujemy pracę z wynikami i ich omawianie na pierwszej konsultacji. Jednak jeśli wyników nie będzie do tego czasu muszą być one dostarczone maksymalnie na 7 dni roboczych przed odbiorem diety/zaleceń. Czyli w takiej sytuacji można wykonać badania po pierwszym spotkaniu, ale przed ułożeniem diety (na 7 dni roboczych przed odbiorem) dosłać je drogą mailową na adres poradni: poradnia@medfood.com.pl.

Praktykujemy pracę z wynikami i ich omawianie na pierwszej konsultacji. Jednak jeśli wyników nie będzie do tego czasu muszą być one dostarczone maksymalnie na 7 dni roboczych przed odbiorem diety/zaleceń. Czyli w takiej sytuacji należy dosłać nam badania po pierwszym spotkaniu (jak najszybciej od wizyty) drogą mailową na adres poradni: poradnia@medfood.com.pl.

Na stronie są opisane zalecane badania przy danym problemie. Jeśli posiadasz któreś z wymienionych badań z okresu ostatnich 3 max 4 miesięcy – nie trzeba ich powtarzać. Proszę porównać sobie zasób swoich wyników badań, do tych sugerowanych na stronie i wykonać pozostałe z listy przed wizytą. Jeżeli któreś badania będą budziły wątpliwości proponuję zapytać o nie na umówionej wizycie. Wtedy warto wykonać badania po pierwszym spotkaniu, ale przed ułożeniem diety dosłać je drogą mailową na adres poradni: poradnia@medfood.com.pl.

 

Dieta / Plan żywieniowy


W skład planu żywieniowego wchodzi dieta/zalecenia żywieniowe, plan suplementacji oraz dodatkowe pliki ułatwiające realizację planu, jak np. wskazówki co do robienia zakupów, ciekawostki żywieniowe. Razem tworzy to przewodnik po odżywianiu – w gabinecie dajemy to w formie wydrukowanej.

Czas oczekiwania na dietę od momentu pierwszego spotkania to 10 max 14 dni, ze względu na bardzo dużą ilość zleceń.

Plany układane są indywidualnie, zazwyczaj jest to 14 dni diety, gdzie każdy dzień jest inny od poprzedniego. Jednak diety i zalecenia wyglądają różnie w zależności od osoby i wstępny zarys planu będzie omówiony na konsultacji.

Może tak być, że organizm się przestawia, oczyszcza. To zjawisko jest też opisane w zaleceniach dołączonych do poradnika z dietą. Proszę obserwować swój organizm. Sytuacja powinna się poprawić. Gdyby działo się coś silnie niepokojącego proszę o ponowny kontakt. Jeśli sytuacja się uspokoi proszę wspomnieć o tym incydencie na wizycie kontrolnej.

To jest też opisane w zaleceniach dołączonych do poradnika z dietą. Według tamtych wskazówek można zamieniać produkty. Jeśli coś dalej nie będzie jasne – proszę wspomnieć o tym na wizycie kontrolnej.

To jest też opisane w zaleceniach dołączonych do poradnika z dietą. Na początku diety warto pilnować schematu całego dnia jadłospisu i nie zamieniać dowolnie dni. Można natomiast jeden dzień jadłospisu powtarzać kilka razy, tak by wykorzystać produkty, ułatwić sobie gotowanie itp. Jeśli coś dalej nie będzie jasne proszę wspomnieć o tym na wizycie kontrolnej.

Płatności


Takie przypadki rozpatrują indywidualnie właścicielki firmy. Prosimy wysłać maila na adres poradni: poradnia@medfood.com.pl (termin odpowiedzi do 14 dni roboczych). Z tytułem: Zapytanie o obniżenie ceny usług. W treści opisz na jakich warunkach mieliśmy współpracować. Zaznaczamy, iż na wizycie nie ma już możliwości negocjowania cen, należy to rozwiązać przed konsultacją.

Płatność u nas dopuszczamy tylko gotówką. W okolicy są bankomaty, do których możemy odesłać. Nie mamy możliwości płacenia kartą.

Istnieje taka możliwość. Dane do wpłaty zostaną wysłane po konsultacji z sugestiami, co do przelewu.

Konsultacje online


 Tak. Istnieje taka możliwość.

Tak jak do wizyty w gabinecie (opisane na stronie) –  jedyna różnica to wcześniejsze wysłanie na maila  wyników badań, dzienniczka i wywiadu żywieniowego (max 2 dni przed konsultacją) oraz połączenie na skype (w danym dniu i o danej godzinie osoba konsultowana dzwoni do nas na skype). Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj - kliknij i zobacz i tutaj - kliknij i zobacz . Proponuję się z nimi zapoznać. Po umówieniu się na konsultację wysyłamy również  na podany adres mailowy instrukcję przygotowania się do spotkania.

Ceny podane są w cenniku – takie jak dla klienta stacjonarnego.

Szkolenia / Praktyki / Staże


Jest taka możliwość. Aplikację w formie CV i listu motywacyjnego proszę wysłać na adres poradni: poradnia@medfood.com.pl. Jeżeli będziemy zainteresowani skontaktujemy się z Tobą w przeciągu najbliższych 14 dni roboczych od otrzymania maila.

 Robimy też dodatkowe szkolenia. Często na zamówienie. Jeśli chciałbyś szkolenie w swoim mieście napisz do mauricz.com. Jeśli chciałbyś szkolenie z innego/konlretnego tematu – napisz do nas. Coś razem wymyślimy! Dodatkowe szkolenia udostępniamy na fejsbuku MedFood. Śledźcie go!

Zapisz się do newslettera