Warszawa - Niepodległości 69 | Bydgoszcz - ul. Czołgistów 4 | Olsztyn - Leśna 12 | Gdańsk - Hemara 17 | Lublin - Niecała 3/12
+ 48 514 084 888
Pon-Pt: 10:00 - 18:00


Wszystkie aktualnie dostępne Szkolenia i Webinaria można znaleźć na naszej stronie internetowej http://medfood.com.pl/ lub na naszym profilu na Facebooku w zakładce Wydarzenia: https://www.facebook.com/PoradniaMedFood/events

Aby sprawnie przeprowadzić proces rekrutacji zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas informacją o Szkoleniach lub Webinariach oraz Regulaminem, znajdującymi się na naszej stronie http://medfood.com.pl/. Aby się zarejestrować korzystamy z bocznego panelu “Moje konto” klikając w “Zarządzaj kontem”. Rejestracji konta można także dokonać poprzez zrobienie zakupów na naszej stronie i wypełnienie formularza przy finalizowaniu zamówienia. Podczas dokonywania zakupów należy poprawnie wypełnić wszystkie pola rejestracji oraz zaakceptować regulamin naszego sklepu.

Po dokonaniu zamówienia pojawi się podsumowanie oraz szczegóły zamówienia wraz ze wszystkimi danymi potrzebnymi do zrobienia przelewu. Po zrobieniu przelewu na podane konto, otrzymasz e-maila z potwierdzeniem zamówienia.

Wszelkie dodatkowe informacje dot. Rejestracji można odnaleźć w Regulaminie w § 3 Rejestracja oraz w § 4 Płatności.

Płatności za zamówione Szkolenia lub Webinaria dokonuje się przelewem bankowym poprzez dokonanie wpłaty na konto bankowe Sprzedawcy: MedFood Spółka Cywilna P. Ihnatowicz E. Ptak – Kasica, ul. Kwiatowa 21, 87-134 Czarnowo, Idea Bank : 60 1950 0001 2006 0016 3212 0004 bądź przelewem bankowym przekierowanym automatycznie przez Platformę Przelewy24. Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24.pl. Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Lista banków obsługiwanych przez serwis Przelewy24.pl Możesz zrealizować płatność przy użyciu karty kredytowej w systemie VISA jak i MASTER CARD. W celu dokonania płatności przy użyciu karty kredytowej należy podać wymagane informacje o karcie oraz posiadaczu karty oraz autoryzować transakcję kodem CVV lub CVC. W tytule przelewu należy umieścić numer zamówienia ze sklepu internetowego MedFood.

Wszelkie dodatkowe informacje dot. Płatności znajdują się także w Regulaminie w § 4 Płatności.

Termin płatności wynosi 7 dni od daty zgłoszenia chęci uczestnictwa poprzez zakup Szkolenia lub Webinarium na naszej stronie internetowej.

Natomiast jeżeli pozostało mniej niż 7 dni do zorganizowania Szkolenia bądź Webinarium, pod warunkiem nadal pozostających wolnych miejsc, wpłaty należy uiścić natychmiastowo, czyli w dniu zakupu określonego Szkolenia bądź Webinarium.

W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu prosimy o pisemną informację na adres: szkolenia@medfood.com.pl najpóźniej na 7 dni przed szkoleniem, tylko wtedy będziemy mogli dokonać zwrotu wpłaty. Jeżeli termin ten nie będzie zachowany niestety ze względów organizacyjnych nie będziemy mieli możliwości zwrotu należności.
Zamknięcie rejestracji następuje zwykle w terminie 7 dni przed organizacją poszczególnego Szkolenia. Jeżeli termin ten zostaje wydłużony, każdorazowo są Państwo o tym informowani.
Zamknięcie rejestracji następuje zwykle w terminie 4 dni przed organizacją poszczególnego Webinarium. Jeżeli termin ten zostaje wydłużony, każdorazowo są Państwo o tym informowani.
Zakup uczestnictwa w Webinarium jest jednorazowy i obowiązuje jedynie w dniu jego organizacji i o określonej godzinie. Wraz z wykupieniem uczestnictwa w danym Webinarze otrzymuje się jedynie dostęp do prezentacji multimedialnej o danej tematyce. Nie otrzymuje się dostępu do nagrania.
Istnieje odpłatna możliwość uzyskania dostępu do nagrania z każdego Webinaru. Wszystkie Webinary można zakupić dopiero kilka dni po ich organizacji, znaleźć je można w zakładce „Webinaria / Nagrania” w naszym sklepie internetowym: http://medfood.com.pl/kategoria-produktu/przeprowadzone/

Aby się zarejestrować korzystamy z bocznego panelu “Moje konto” klikając w “Zarządzaj kontem”. Rejestracji konta można także dokonać poprzez zrobienie zakupów na naszej stronie i wypełnienie formularza przy finalizowaniu zamówienia.

Podczas dokonywania zakupów należy poprawnie wypełnić wszystkie pola rejestracji oraz zaakceptować regulamin naszego sklepu.

Po dokonaniu zamówienia pojawi się podsumowanie oraz szczegóły zamówienia wraz ze wszystkimi danymi potrzebnymi do zrobienia przelewu.

Po zrobieniu przelewu na podane konto, otrzymasz e-maila z potwierdzeniem zamówienia.

Natomiast po wpłynięciu do nas należności uzyskasz dostęp do zakupionego webinarium, które będzie dostępne w panelu “Moje konto” w zakładkach “Zamówienia”.

Zakupione nagrania można oglądać on-line bez limitu na założonym koncie na stronie MedFood. Nagrań nie można ściągnąć na dysk, ani kopiować. Treści zawarte w nagraniach są objęte prawami autorskimi. Bez zgody MedFood nie wolno ich rozpowszechniać.

Dla Microsoft® Windows® XP oraz Windows 7 potrzebujesz co najmniej procesora 1.4 GHz Intel® Pentium® 4 lub podobnego.

Dla Windows Vista® Windows XP, Windows Vista, Windows 7 oraz Windows 8 (wersja 32-bit/64-bit z 32-bitową przeglądarką) potrzebujesz co najmniej procesora 2 GHz Pentium 4 lub podobnego.

Dla Windows XP i Windows 7 potrzebujesz 512 MB RAM (rekomendujemy jednak 1 GB). Dla Windows Vista i Windows 8 potrzebujesz 1 GB RAM (rekomendujemy jednak 2 GB).

Potrzebujesz także Microsoft Internet Explorer 8 (aby wejść do pokoju) lub 9 (aby korzystać z panelu klienta) (tylko wersja 32 bitowa); Mozilla Firefox 3 lub wyższy; Google Chrome

Wszyscy uczestnicy (gospodarze, prezenterzy, uczestnicy i administratorzy) potrzebują także Adobe® Flash® Player 11.3. Porty 1935, 443 oraz 80 muszą być otwarte.

Tak, możesz prowadzić spotkania bądź uczestniczyć w nich za pomocą urządzeń: iPad, iPhone, Android i BlackBerry.
Tak, pod warunkiem, że masz zainstalowaną najnowszą wersję przeglądarki Google Chrome, która ma wbudowany Flash.
W terminie najpóźniej 24 h przed webinarium na maila powinien zostać przesłany link do wirtualnego pokoju wraz z hasłem dostępu z adresu "Poradnia Medycyny Żywienia MedFood" <no-reply@clickmeeting.com>. Prosimy o NIE potwierdzanie, że wszystko doszło.

Jedynie gdy wiadomość z linkiem  nie doszła lub pojawiły się problemy – prosimy o kontakt.

Obowiązkiem każdego Uczestnika koniecznie na min. 24 h przed rozpoczęciem Webinarium jest sprawdzenie czy wszystko działa. Najlepiej to zrobić od razu po otrzymaniu maila, wtedy będzie słyszalna muzyczka z poczekalni, nie będzie widoczna prezentacja.

Zapisz się do newslettera