MedFood Group
Warszawa - Smolna 40 | Bydgoszcz - Konopnickiej 22B
+ 48 514 084 888
Pon-Pt: 10:00 - 18:00
+ Przeszkolonych kursantów
% Klientów z polecenia
Dni w roku własnej edukacji
+ Zadowolonych klientów

Dietetyka jest naszą pasją, rezygnujemy ze schematów!

Wyróżnia nas nietypowe i innowacyjne podejście do diety. Rezygnujemy ze schematów i obalamy mity żywieniowe. Dążymy do poznania i ujawniania prawdy na temat zdrowego żywienia. Nasze doświadczenie nauczyło nas, że jedyną zasadą w dietetyce jest BRAK zasad i schematów. Wielokrotnie na bazie historii naszych pacjentów przekonałyśmy jak determinujące znaczenie w terapii ma odpowiednio dobrany program dietetyczny. W wielu przypadkach, w których medycyna konwencjonalna „rozkłada ręce” odpowiednio dobrana dieta rozwiązuje często wieloletni problem.

Naszą misją jest szerzenie wiedzy żywieniowej i pokazywanie, że rozwiązania istnieją nawet w przypadkach standardowo uznawanych za nieuleczalne.Każdego dnia pogłębiamy i doskonalimy swoją wiedzę i doświadczenie. Konferencje, szkolenia, książki, artykuły to nasz żywioł. Jednak najwięcej uczysz nas Ty!

 

Dołącz do naszego zespołu!

Twoją pasją jest dietetyka? Chcesz zgłębiać wiedzę na temat branży? Masz czas i doświadczenie? Skontaktuj się z nami!

Oferujemy:
 Elastyczne godziny pracy
 Poszerzanie wiedzy
 Zdobywanie doświadczenia
 Atrakcyjne wynagrodzenie
 Przyjemną atmosferę w pracy

Wyślij swoje CV na: poradnia@medfood.com.pl

Poznaj nasz zespół i sprawdź nasze kwalifikacje

Paulina Sołtys

Office Manager

W pracy do każdej osoby staram się podchodzić z pozytywnym nastawieniem. Chciałabym aby każda osoba, która do nas przyjdzie była zadowolona i chętnie chciała do nas wrócić. Stworzyć takie miejsce aby, każdy czuł się bezpieczny. To moja misja, którą codziennie realizuję.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Paulina Ihnatowicz

Bydgoszcz / Warszawa

Staram się uczyć swoich pacjentów długotrwałych, zdrowych nawyków żywieniowych, a nie tylko chwilowej, niewiele wnoszącej diety. Do swoich podopiecznych podchodzę w sposób holistyczny i układam indywidualne jadłospisy na podstawie wyników morfologii czy też testów nietolerancji pokarmowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Emilia Ptak 

Bydgoszcz / Warszawa

Stawiam na współpracę z pacjentami. Kładę duży nacisk na edukację żywieniową oraz rozwój osobisty moich podopiecznych. Uważam, że musimy pracować nad wzmacnianiem poczucia własnej wartości, motywacji, osiągania celów tak samo jak nad świadomym wypieraniem złych nawyków żywieniowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Natalia Palmowska

Bydgoszcz / Warszawa / Olsztyn

Podchodzę do każdego pacjenta indywidualnie, analizując wyniki badań, wywiad żywieniowy, dziennik żywienia. Przy układaniu diet, zaleceń i suplementacji biorę pod uwagę tryb życia, samopoczucie, zdrowie i aktywność fizyczną pacjenta, aby prawidłowo dopasować każdy szczegół jego diety i suplementacji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Adrianna Tucholska

Bydgoszcz 

Moją misją jest dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem, jak również motywowanie i inspirowanie do zmiany. Ogromną satysfakcję i motywacje do pracy czerpię z sukcesów swoich klientów, którzy dzięki odpowiednio dobranej diecie odzyskują energię i zmieniają sposób myślenia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Natalia Gniadek

Bydgoszcz 

Zdrowie i dieta w żywieniu osób z chorobami, które mi samej dały wiele. Jestem mamą dwóch dziewczynek z alergiami, co też stało się moim szczególnym zainteresowaniem. Lubię spędzać czas w kuchni, gotowanie pieczenie zdrowych, odżywczych potraw sprawia mi ogromną frajdę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Anna Jarmińska

Psycholog i coach MedFood

Psycholog i specjalistka od spraw zarządzania zasobami ludzkimi i rozwoju personelu w przedsiębiorstwach. Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Warszawie, certyfikowany coach , International Coaching Federation.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Emilia Cesarek

Warszawa

Jestem otwarta na różnorodne systemy żywieniowe, nie zamykam się w schematach, śledzę najnowsze trendy w dietetyce i wysnuwam z nich wnioski do pracy z pacjentem. Wierzę w dietoterapię i jej silne oddziaływanie na stan naszego zdrowia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Justyna Posłuszna

Bydgoszcz 

Kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście do każdej osoby. Każdy z nas jest zupełnie inny – ma inny metabolizm, inne problemy, inny poziom stresu w życiu i przeszedł inną drogę zanim trafił do gabinetu. Swoje zalecenia opieram o szczegółową analizę wyników badań krwi. Potrafię słuchać swoich pacjentów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Aleksandra Dębska

Bydgoszcz

Uwielbiam pracę z ludźmi, a największą radością dla mnie jest pomaganie im i owoce tej pomocy- uśmiech na twarzach pacjentów, ich polepszający się stan zdrowia i odzyskiwanie dobrego samopoczucia- to coś, dlaczego kocham tę pracę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Marcin Kwieciński

Bydgoszcz

Jestem konsultantem w zakresie efektywności osobistej, pasjonatem psychologii oraz zdrowego trybu życia. Wierzę w dobrze wykonaną pracę, wdzięczność i szczerą troskę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zapisz się do newslettera


i otrzymaj darmowego eBooka "Odzyskaj swoją młodość"

FreshMail.pl