Warszawa - Niepodległości 69 | Bydgoszcz - ul. Czołgistów 4 | Olsztyn - Leśna 12 | Gdańsk - Hemara 17 | Lublin - Niecała 3/12
+ 48 514 084 888
Pon-Pt: 10:00 - 18:00
+ Przeszkolonych kursantów
% Klientów z polecenia
Dni w roku własnej edukacji
+ Zadowolonych klientów

Dietetyka jest naszą pasją, rezygnujemy ze schematów!

Wyróżnia nas nietypowe i innowacyjne podejście do diety. Rezygnujemy ze schematów i obalamy mity żywieniowe. Dążymy do poznania i ujawniania prawdy na temat zdrowego żywienia. Nasze doświadczenie nauczyło nas, że jedyną zasadą w dietetyce jest BRAK zasad i schematów. Wielokrotnie na bazie historii naszych pacjentów przekonałyśmy jak determinujące znaczenie w terapii ma odpowiednio dobrany program dietetyczny. W wielu przypadkach, w których medycyna konwencjonalna „rozkłada ręce” odpowiednio dobrana dieta rozwiązuje często wieloletni problem.

Naszą misją jest szerzenie wiedzy żywieniowej i pokazywanie, że rozwiązania istnieją nawet w przypadkach standardowo uznawanych za nieuleczalne.Każdego dnia pogłębiamy i doskonalimy swoją wiedzę i doświadczenie. Konferencje, szkolenia, książki, artykuły to nasz żywioł. Jednak najwięcej uczysz nas Ty!

Dołącz do naszego zespołu!

Twoją pasją jest dietetyka? Chcesz zgłębiać wiedzę na temat branży? Masz czas i doświadczenie? Skontaktuj się z nami!

Oferujemy:
 Elastyczne godziny pracy
 Poszerzanie wiedzy
 Zdobywanie doświadczenia
 Atrakcyjne wynagrodzenie
 Przyjemną atmosferę w pracy

Wyślij swoje CV na: poradnia@medfood.com.pl

Poznaj nasz zespół i sprawdź nasze kwalifikacje

 

Marta Miklewska

Warszawa

Dietetyka to nie tylko moja praca, ale też największa pasja. Najbardziej lubię obserwować jak już małe zmiany w stylu życia mogą doprowadzić do ogromnych zmian w stanie zdrowia i samopoczuciu. Wierzę, że tylko holistyczne podejście do zdrowego żywienia pozwoli osiągnąć nie tylko cele, ale przede wszystkim zdrowe i satysfakcjonujące życie. Swoją wiedzę zawsze opieram na aktualnych badaniach naukowych i stale dokształcam się biorąc udział w szkoleniach i kursach.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Agnieszka Małek

Warszawa

Podczas konsultacji moim celem jest jak najlepsze poznanie konkretnej osoby – zaczynając od stanu zdrowia, stylu życia, samopoczucia i kończąc na upodobaniach smakowych. Swoją wiedzę opieram na rzetelnych źródłach i stale ją poszerzam, biorąc udział w licznych szkoleniach oraz konferencjach.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Magdalena Irmińska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Dietetyka. Specjalistka Przyjazna Insulinoopornym oraz laureatka tytułu „Mózg Roku" 2021. Specjalizuje się w dietoterapii insulinooporności i choroby Hashimoto. Fascynatka rytmu dobowego i higieny snu. Prywatnie mama dwójki małych dzieci i wielbicielka porcelany.

Karina Słota

Warszawa

Jestem dietetykiem, który do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i zawsze staram się znaleźć najlepsze rozwiązania dla konkretnej osoby. Wierzę, że należy dbać nie tylko o odpowiedni jadłospis, ale również o wszystkie czynniki wpływające na stan naszego zdrowia, takie jak odpowiednia ilość i jakość snu, aktywność fizyczna oraz wewnętrzna harmonia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Karolina Szynaka

Z zawodu jestem dietetykiem oraz fizykiem medycznym. Swoją wiedzę opieram wyłącznie na EBM (Evidence Based Medicine), czyli zaleceniach dietetycznych opartych na dowodach naukowych. Podchodzę do pacjentów holistycznie, skupiając się na balansie w żywieniu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Aleksandra Krzan

Jestem studentką trzeciego roku dietetyki na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Pasję do zdrowego odżywiania i stylu życia odkryłam studiując geodezję, wtedy też zrozumiałam, że pora się przebranżowić. Od około 5 lat systematycznie uczestniczę w wielu szkoleniach, konferencjach czy wykładach poświęconych dietetyce. Moja praca licencjacka skupia się na diecie długowieczności i w ostatnim czasie ten temat stał mi się bardzo bliski.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Agnieszka Cioś

Lublin

Dietetyka i gotowanie to moja pasja od dziecka. Od urodzenia byłam łasuchem, a już od pierwszych chwil życia miałam problemy z nadmierną masą ciała oraz zaburzeniami kontroli łaknienia. W późniejszym czasie borykałam się z niedoczynnością tarczycy, SIBO, zespołem jelita drażliwego oraz zaburzeniami psychicznymi. Poszukiwania i wytrwałość, jakiej nauczyła mnie praca nad własnym zdrowiem pokazały mi, że nie zawsze warto się poddawać i ślepo wierzyć innym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Marcin Kwieciński

Bydgoszcz

Jestem konsultantem w zakresie efektywności osobistej, pasjonatem psychologii oraz zdrowego trybu życia. Wierzę w dobrze wykonaną pracę, wdzięczność i szczerą troskę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Paweł Lisewski

Jestem specjalistą z zakresu żywienia człowieka. Jako magister Dietetyki posiadam wiedzę oraz doświadczenie pozwalające pomagać pacjentom zadbać o swoje zdrowie oraz sportowcom, chcącym poprawić swoje wyniki.jach.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Katarzyna Butowska

Doskonale wiem, jak prawidłowa dieta wpływa na codzienne życie. Mam umiejętność rozmowy z pacjentem oraz jestem w stanie zrozumieć, co pacjent przechodzi i z czym musi zmagać się w czasie zmiany stylu życia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zapisz się do newslettera