MedFood Group
Warszawa - Smolna 40 | Bydgoszcz - Konopnickiej 22B | Olsztyn - Leśna 12
+ 48 514 084 888
Pon-Pt: 10:00 - 18:00
+ Przeszkolonych kursantów
% Klientów z polecenia
Dni w roku własnej edukacji
+ Zadowolonych klientów

Dietetyka jest naszą pasją, rezygnujemy ze schematów!

Wyróżnia nas nietypowe i innowacyjne podejście do diety. Rezygnujemy ze schematów i obalamy mity żywieniowe. Dążymy do poznania i ujawniania prawdy na temat zdrowego żywienia. Nasze doświadczenie nauczyło nas, że jedyną zasadą w dietetyce jest BRAK zasad i schematów. Wielokrotnie na bazie historii naszych pacjentów przekonałyśmy jak determinujące znaczenie w terapii ma odpowiednio dobrany program dietetyczny. W wielu przypadkach, w których medycyna konwencjonalna „rozkłada ręce” odpowiednio dobrana dieta rozwiązuje często wieloletni problem.

Naszą misją jest szerzenie wiedzy żywieniowej i pokazywanie, że rozwiązania istnieją nawet w przypadkach standardowo uznawanych za nieuleczalne.Każdego dnia pogłębiamy i doskonalimy swoją wiedzę i doświadczenie. Konferencje, szkolenia, książki, artykuły to nasz żywioł. Jednak najwięcej uczysz nas Ty!

 

Dołącz do naszego zespołu!

Twoją pasją jest dietetyka? Chcesz zgłębiać wiedzę na temat branży? Masz czas i doświadczenie? Skontaktuj się z nami!

Oferujemy:
 Elastyczne godziny pracy
 Poszerzanie wiedzy
 Zdobywanie doświadczenia
 Atrakcyjne wynagrodzenie
 Przyjemną atmosferę w pracy

Wyślij swoje CV na: poradnia@medfood.com.pl

Poznaj nasz zespół i sprawdź nasze kwalifikacje

Paulina Sołtys

Office Manager

W pracy do każdej osoby staram się podchodzić z pozytywnym nastawieniem. Chciałabym aby każda osoba, która do nas przyjdzie była zadowolona i chętnie chciała do nas wrócić. Stworzyć takie miejsce aby, każdy czuł się bezpieczny. To moja misja, którą codziennie realizuję.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Natalia Palmowska

Bydgoszcz / Warszawa / Olsztyn

Podchodzę do każdego pacjenta indywidualnie, analizując wyniki badań, wywiad żywieniowy, dziennik żywienia. Przy układaniu diet, zaleceń i suplementacji biorę pod uwagę tryb życia, samopoczucie, zdrowie i aktywność fizyczną pacjenta, aby prawidłowo dopasować każdy szczegół jego diety i suplementacji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Adrianna Tucholska

Bydgoszcz 

Moją misją jest dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem, jak również motywowanie i inspirowanie do zmiany. Ogromną satysfakcję i motywacje do pracy czerpię z sukcesów swoich klientów, którzy dzięki odpowiednio dobranej diecie odzyskują energię i zmieniają sposób myślenia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Natalia Gniadek

Bydgoszcz 

Zdrowie i dieta w żywieniu osób z chorobami, które mi samej dały wiele. Jestem mamą dwóch dziewczynek z alergiami, co też stało się moim szczególnym zainteresowaniem. Lubię spędzać czas w kuchni, gotowanie pieczenie zdrowych, odżywczych potraw sprawia mi ogromną frajdę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Anna Jarmińska

Psycholog i coach MedFood

Psycholog i specjalistka od spraw zarządzania zasobami ludzkimi i rozwoju personelu w przedsiębiorstwach. Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Warszawie, certyfikowany coach , International Coaching Federation.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Emilia Cesarek

Warszawa

Jestem otwarta na różnorodne systemy żywieniowe, nie zamykam się w schematach, śledzę najnowsze trendy w dietetyce i wysnuwam z nich wnioski do pracy z pacjentem. Wierzę w dietoterapię i jej silne oddziaływanie na stan naszego zdrowia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Justyna Posłuszna

Bydgoszcz 

Kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście do każdej osoby. Każdy z nas jest zupełnie inny – ma inny metabolizm, inne problemy, inny poziom stresu w życiu i przeszedł inną drogę zanim trafił do gabinetu. Swoje zalecenia opieram o szczegółową analizę wyników badań krwi. Potrafię słuchać swoich pacjentów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Marcin Kwieciński

Bydgoszcz

Jestem konsultantem w zakresie efektywności osobistej, pasjonatem psychologii oraz zdrowego trybu życia. Wierzę w dobrze wykonaną pracę, wdzięczność i szczerą troskę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Karina Słota

Jestem dietetykiem, który do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i zawsze staram się znaleźć najlepsze rozwiązania dla konkretnej osoby. Wierzę, że należy dbać nie tylko o odpowiedni jadłospis, ale również o wszystkie czynniki wpływające na stan naszego zdrowia, takie jak odpowiednia ilość i jakość snu, aktywność fizyczna oraz wewnętrzna harmonia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Agnieszka Cioś

Lublin

Dietetyka i gotowanie to moja pasja od dziecka. Od urodzenia byłam łasuchem, a już od pierwszych chwil życia miałam problemy z nadmierną masą ciała oraz zaburzeniami kontroli łaknienia. W późniejszym czasie borykałam się z niedoczynnością tarczycy, SIBO, zespołem jelita drażliwego oraz zaburzeniami psychicznymi. Poszukiwania i wytrwałość, jakiej nauczyła mnie praca nad własnym zdrowiem pokazały mi, że nie zawsze warto się poddawać i ślepo wierzyć innym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zapisz się do newslettera

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl