Warszawa - Niepodległości 69 | Bydgoszcz - ul. Czołgistów 4 | Olsztyn - Leśna 12 | Gdańsk - Hemara 17 | Lublin - Niecała 3/12
+ 48 514 084 888
Pon-Pt: 10:00 - 18:00

O mnie

Jestem konsultantem w zakresie efektywności osobistej, pasjonatem psychologii oraz zdrowego trybu życia. Wierzę w dobrze wykonaną pracę, wdzięczność i szczerą troskę.

Przyjemność i sens życia odnajduję w pomaganiu ludziom w rozwiązywaniu ich zwykłych i bardziej skomplikowanych problemów za pomocą sprawdzonych metod. W swojej pracy skupiam się na potrzebach swoich Klientów – w ludzki, a przy tym profesjonalny sposób.

Wykształcenie

Studiuję psychologię o specjalności klinicznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Dlaczego możesz mi zaufać?

Dzięki pasji do pomagania ludziom łączę profesjonalizm z empatycznym podejściem, który daje wyraźne efekty.
Ciągły rozwój i poszerzanie swojej wiedzy oraz doświadczeń jest moją zasadą. Pokora, troska i elastyczność to wartości, które odzwierciedlają styl mojej pracy.

Moje współprace i projekty

Na swoim koncie mam współpracę z magazynami i portalami takimi jak Eurogospodarka, Pani, Pracuj.pl i 100club.pl. Od kilku lat prowadzę bloga Coaching Time, dzieląc się wiedzą z zakresu psychologii, rozwoju osobistego i relacji międzyludzkich. Prowadzę grupy wsparcia, coachingi i webinaria.

Moje szczególne zainteresowania

Do moich szczególnych zainteresowań należy psychodietetyka – czyli szukanie rozwiązań i dawanie psychologicznego wsparcia osobom, które mają problem z utrzymaniem diety.

Do dzisiaj zadziwiają mnie sukcesy Klientów, którzy diametralnie zmieniają swoje nawyki żywieniowe poprzez pracę z własnym umysłem. Czasem sama dieta nie wystarcza, aby osiągać rezultaty, szczególnie jeśli na naszej drodze stają błędne przekonania, brak motywacji lub odpowiedniego planu.

Moja metodyka

W MedFood zajmuję się prowadzeniem sesji coachingowych, grup wsparcia i webinariów. Pomagam swoim Klientom na diecie od strony psychologicznej i organizacyjnej. Coaching to interaktywny proces wsparcia na drodze do osiągania zamierzonych celów w życiu zawodowym i osobistym. Moim celem jest uświadamiać najwłaściwsze rozwiązania i wspomagać w ich realizacji. Podczas indywidualnych spotkań w gabinecie lub na Skype, daję Klientom gotowe narzędzia do tworzenia i praktykowania zdrowych nawyków (przestrzeganie diety, regularna aktywność fizyczna, zarządzanie czasem). W swojej pracy przestrzegam zasad etycznych i stosuję konkretne metody, które dają efekty.

img_divider

Zapisz się do newslettera