Warszawa - Niepodległości 69 | Bydgoszcz - ul. Czołgistów 4 | Olsztyn - Leśna 12 | Gdańsk - Hemara 17 | Lublin - Niecała 3/12
+ 48 514 084 888
Pon-Pt: 10:00 - 18:00

Work-life balance – jak osiągnąć SUKCES dzięki zdrowemu trybowi życia!

Zespół doświadczonych psychologów i coach’ów MedFood pomogą każdemu zainteresowanemu osiągnąć SUKCES dzięki zdrowemu trybowi życia!

Wspieranie rozwoju zawodowego dzięki zdrowej diecie oraz indywidualnym spotkaniom z psychologiem daje możliwość poznania konkretnych, specyficznych wyzwań, problemów, trudności pracownika oraz umożliwia zaplanowanie koniecznych zmian w celu poprawienia jakości jego pracy.

Coaching oraz indywidualne doradztwo z zakresu zdrowej diety i rozwoju zawodowego to oferta dla osób, które chcą poszerzać swoje kompetencje w obszarze rozwoju zawodowego.

Sesje indywidualne motywują do efektywniejszej pracy na rzecz firmy i podnoszą poziom zadowolenia z jej wykonywania.

Główne cele:

– rozpoznanie potencjalnych wyzwań i trudności, z jakimi zmaga się pracownik firmy (w kontakcie z Klientem, w komunikacji w zespole lub pomiędzy działami firmy, w relacjach z przełożonymi itd.)

– Przygotowanie odpowiedniej diety i  programu treningowego. Zdrowy, zbilansowany tryb życia oparty o sport i właściwe odżywianie jest kluczem  do SUKCESU !

– rozpoznanie i zaplanowanie potencjalnych szkoleń podnoszących kwalifikacje i efektywność pracy pracownika

– zaplanowanie koniecznych zmian, interwencji w sposobie pracy lub zakresie aktualnego funkcjonowania w celu podniesienia efektywności pracy

– rozpoznanie i zdiagnozowanie ewentualnych konfliktów w zespole i wsparcie w ich konstruktywnym rozwiązaniu

– przekazanie informacji zwrotnych przełożonym w celu zaplanowania zmian potrzebnych do podniesienia efektywności pracy pracowników

Coaching to proces rozwojowy, dedykowany ludziom dostrzegającym obszary do rozwoju zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Coach wykorzystuje liczne strategie i narzędzia, aby kompetencje Klienta mogły zostać pogłębione lub wzmocnione. Tempo zmian zachodzące na rynku pracy wymaga nie tylko zwiększania kwalifikacji merytorycznych i zawodowych pracowników, ale także rozwoju odnoszącego się do potencjału osobistego. Praca z coachem pozwala ten potencjał wydobyć i skorygować zachowania, które utrudniają osiąganie osobistych i zawodowych celów.

Poszukiwanie ścieżek rozwoju może odbywać się także poza organizacją – wtedy mamy do czynienia z “life coachingiem”. Coach może także pracować z parą, która chce osiągnąć więcej równowagi i satysfakcji w związku (coaching relacji).

Jeśli chcesz:

  • Osiągać lepsze rezultaty w pracy!
  • Czuć się lepiej w życiu osobistym!
  • Czerpać więcej satysfakcji z relacji!
  • Przezwyciężyć wypalenie zawodowe!
  • Znaleźć nowe cele!
  • Nadać sens własnym działaniom!
  • Wybrać odpowiednio swoją dalszą drogę zawodową!

Coaching może stać się dla ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Zapisz się do newslettera