Warszawa - Niepodległości 69 | Bydgoszcz - ul. Czołgistów 4 | Olsztyn - Leśna 12 | Gdańsk - Hemara 17 | Lublin - Niecała 3/12
+ 48 514 084 888
Pon-Pt: 10:00 - 18:00

O mnie

Dietetyka to nie tylko moja praca, ale też największa pasja. Najbardziej lubię obserwować jak już małe zmiany w stylu życia mogą doprowadzić do ogromnych zmian w stanie zdrowia i samopoczuciu. Wierzę, że tylko holistyczne podejście do zdrowego żywienia pozwoli osiągnąć nie tylko cele, ale przede wszystkim zdrowe i satysfakcjonujące życie. Swoją wiedzę zawsze opieram na aktualnych badaniach naukowych i stale dokształcam się biorąc udział w szkoleniach i kursach. Zależy mi na tym aby zmiany żywieniowe były dopasowane indywidualnie, ponieważ dieta nie musi być wyrzeczeniem. Zawsze staram się aby zdrowe nawyki zostały z osobami, z którymi współpracuję na całe życie i swoje konsultacje opieram w dużej mierze na edukacji i rozwiewaniu mitów żywieniowych. Nic nie daje mi tyle satysfakcji, co efekty zadowolonych klientów.

W swojej pracy zawodowej jak i naukowej specjalizuję się w leczeniu otyłości. Do moich głównych zainteresowań należy również dietoterapia chorób przewodu pokarmowego oraz zaburzeń i chorób metabolicznych i autoimmunologicznych. Prywatnie jestem wegetarianką i chętnie pomagam w bilansowaniu diet eliminacyjnych oraz roślinnych.

Wykształcenie

Swoje studia zarówno licencjackie jak i magisterskie ukończyłam na kierunku Dietetyka w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, która od lat zajmuje najwyższe miejsca w rankingach tego kierunku. Obecnie kontynuuję naukę oraz prowadzę badania w Szkole Doktorskiej SGGW. Doświadczenie zdobywałam w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim oraz w Szpitalu Czerniakowskim, a także w prywatnym gabinecie dietetycznym.

Cały czas poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach polskich oraz zagranicznych, a także biorąc udział w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Śledzę nowości oraz trendy pojawiające się w świecie dietetycznym a także najnowsze publikacje oraz zalecenia szanowanych organizacji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

Dlaczego możesz mi zaufać?

Moje szczególne zainteresowania

Moje współprace i projekty

img_divider

Certyfikaty

Zapisz się do newslettera