Warszawa - Niepodległości 69 | Bydgoszcz - ul. Czołgistów 4 | Olsztyn - Leśna 12 | Gdańsk - Hemara 17 | Lublin - Niecała 3/12
+ 48 514 084 888
Pon-Pt: 10:00 - 18:00

O mnie

Dietetyka stała się nie tylko moją pracą, ale i pasją. Bardzo ciekawi mnie jak żywienie wpływa na stan zdrowia. Już małe modyfikacje w diecie wnoszą dużo pozytywnych zmian w funkcjonowaniu organizmu oraz poprawie samopoczucia. Cenię sobie indywidualne, profesjonalne podejście do klienta. Podczas konsultacji moim celem jest jak najlepsze poznanie konkretnej osoby – zaczynając od stanu zdrowia, stylu życia, samopoczucia i kończąc na upodobaniach smakowych. Swoją wiedzę opieram na rzetelnych źródłach i stale ją poszerzam, biorąc udział w licznych szkoleniach oraz konferencjach. Współpracując z ludźmi bardzo cenię sobie szczerość i zaangażowanie - sama również staram się dać z siebie jak najwięcej, aby jakość moich usług była na jak najwyższym poziomie.

Wykształcenie

Swoje studia licencjackie na kierunku dietetyka ukończyłam na warszawskiej uczelni SGTiR. Obecnie poszerzam swoją wiedzę na studiach magisterskich w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Teraz pracuję nad moją pracą magisterską, którą będę bronić w tym roku.

Nie wyobrażam sobie tej pracy bez ciągłego rozwoju, dlatego po ukończeniu studiów nie zamierzam przestać się uczyć.

Zapisz się do newslettera