Warszawa - Niepodległości 69 | Bydgoszcz - ul. Czołgistów 4 | Olsztyn - Leśna 12 | Gdańsk - Hemara 17 | Lublin - Niecała 3/12
+ 48 514 084 888
Pon-Pt: 10:00 - 18:00

O mnie

Jestem dietetykiem, który do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i zawsze staram się znaleźć najlepsze rozwiązania dla konkretnej osoby. Wierzę, że należy dbać nie tylko o odpowiedni jadłospis, ale również o wszystkie czynniki wpływające na stan naszego zdrowia, takie jak odpowiednia ilość i jakość snu, aktywność fizyczna oraz wewnętrzna harmonia.

Jestem absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuję się w prowadzeniu pacjentów zmagających się z nadwagą, zaburzeniami metabolicznymi, insulinoopornością, nietolerancjami pokarmowymi oraz chorobami układu immunologicznego m.in. Hashimoto, Graves-Basedow, reumatoidalnym zapaleniem stawów i celiakią
Swoją wiedzę sukcesywnie poszerzam uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach oraz na co dzień czytając opracowania związane z dietetyką.
Moja pasja stała się moją pracą, dlatego w wolnym czasie rozwijam swoje zdolności kulinarnie wymyślając zdrowe odpowiedniki popularnych słodkości.

Zapisz się do newslettera