Warszawa - Niepodległości 69 | Bydgoszcz - ul. Czołgistów 4 | Olsztyn - Leśna 12 | Gdańsk - Hemara 17 | Lublin - Niecała 3/12
+ 48 514 084 888
Pon-Pt: 10:00 - 18:00

Wywiad

Na wizycie poznajemy Ciebie i Twoje cele. Przygotuj się na pytania dotyczące Twojego trybu życia, historii zdrowotnej, stylu jedzenia, wcześniejszych prób podejmowania zmian. Im lepiej wiemy: co lubisz, czego nie lubisz, na co chorujesz, jak podchodzisz do zdrowia i diety oraz jakim czasem dysponujesz tym lepszy program żywieniowy możemy dla Ciebie przygotować. Obowiązuje nas zachowanie tajemnicy zawodowej, więc odpowiedzi, których udzielisz zostają między nami.

Analiza składu ciała

Analizę składu ciała przeprowadzamy na drugiej wizycie, kiedy odbierasz dietę. Dzięki temu wywiad przeprowadzamy w spokojnej atmosferze. Mamy więcej czasu na zebranie i wymienienie się niezbędnymi informacjami. Przeprowadzimy u Ciebie analizę składu ciała. Dzięki niej dowiemy się jak „wygląda” Twoje ciało od wewnątrz. Zobaczysz, jaka jest m.in.: zawartość tłuszczu, masa mięśni, zawartość wody, wiek metaboliczny, wskaźnik tłuszczu brzusznego w Twoim organizmie. 

img_divider


Na wizycie zwracamy uwagę na to, że mogą być konieczne dodatkowe badania, listę badań wartych wykonania otrzymujesz drogą mailową.

Potrzebne informacje:
  Wyniki badań laboratoryjnych
  Lista przyjmowanych leków
  Lista przyjmowanych suplementów diety
  Aktualna lub poprzednia stosowana dieta (schemat diety otrzymany od lekarza)
  Lista produktów/posiłków z 3 dni (2 dni powszednie, 1 świąteczny wraz z szacowaną wielkością porcji)


Zazwyczaj 50-60 minut.
Przebieg wizyty może ulec zmianie ze względu na indywidualne rozpatrywanie przypadku. Osoby z dużą ilością badań oraz bardzo poważnymi schorzeniami zapraszamy na dłuższe wizyty, by mieć optymalną ilość czasu na omówienie potrzebnych danych.
Swoją indywidualnie dostosowaną dietę (na podstawie wywiadu żywieniowego, badań laboratoryjnych i Twoich preferencji i trybu życia) otrzymasz od 7 do 10 dni od daty pierwszej wizyty.
*Termin odbioru może ulec zmianie, jeśli będzie konieczna dalsza diagnostyka, konsultacja lekarska itp.
Wizyty kontrolne mają znaczenie dla utrzymania Twojej motywacji i samokontroli. Pomagają utrzymać się w postanowieniach (kiedy wiesz, że za kilka dni wizyta będzie Ci żal grzeszyć, żeby nie popsuć wyników J) i kształtować prawidłowe nawyki. Każda z wizyt może się różnić w zależności od etapu, na którym jesteśmy oraz sytuacji. Wizyty kontrolne w zależności od Twoich potrzeb są ukierunkowane na edukację, motywację, rozwój, analizę błędów i korektę.
Zwyczajowo wykonujemy:
  
Analizę składu ciałą
 
Pomiary obwodów
  
Analizujemy postępy
  
Sprawdzamy dzienniczek żywieniowy
  
Dokonujemy korekty zaleceń/diety, jeśli jest taka konieczność
Zazwyczaj wizyta kontrolna trwa 30 minut. W skomplikowanych przypadkach umawiamy dłuższe spotkania, by omawiać na bieżąco dokumentację medyczną oraz dostosowywać plan diety i suplementacji. Co kilka miesięcy, zazwyczaj co 3-4 miesiące pacjent musi powtórzyć badania laboratoryjne byśmy mogli oceniać pozytywny wpływ zaleceń na zdrowie pacjenta. Często również odsyłamy na wizytach do innych specjalistów z różnych dziedzin, koniecznych w danym przypadku by wspomóc powrót do zdrowia. Zdarza się również, że kierujemy do lekarza w celu zmniejszenia dawek przyjmowanych leków, ponieważ dieta i suplementacja przyczynia się do zdrowienia oraz do konieczności zmniejszania, a w wielu przypadkach do odstawiania obecnie przyjmowanych leków.
Wizyty kontrolne ustalamy indywidualnie w zależności od Twoich potrzeb. Z naszego doświadczenia wynika, że najlepiej spotykać się co 2 tygodnie. To wywołuje najlepszą motywację i zwiększa skuteczność całego procesu. Jednak wizyty mogą też odbywać się rzadziej co 3-4 tygodnie według uznania.
Długość współpracy to bardzo indywidualna sprawa, jednakże minimum to osiągnięcie celu. Jeśli uznasz, że doszliśmy do celu, możesz zakończyć współpracę na tym etapie, choć zalecamy dietę utrwalającą efekty. O długości współpracy zawsze decydujesz Ty.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem (regulamin do ściągnięcia) ODNOŚNIK

img_divider

Zapisz się do newslettera