Rozszerzamy naszą działalność w kolejnych obszarach. Więcej informacji znajdziecie w rozwinięciu. Zapraszamy

Przez codzienny pęd do osiągania sukcesu wielu z nas nieświadomie traci równowagę pomiędzy życiem zawodowym a osobistym. Dlatego chcemy jeszcze bardziej propagować zdrowy, aktywny tryb życia, oparty o sport i zbilansowaną dietę, który jest kluczem do zachowania równowagi oraz osiągnięcia SUKCESU !

Rozszerzamy naszą działalność w obszarach: #biznes #rozwój osobisty #psychologia #coachingbiznesowy w połączeniu ze #zdrowadieta #zdrowytrybżycia. Będziemy Was jeszcze bardziej motywować i wspierać w realizacji celów!

ZDROWA DIETA TO KLUCZ DO SUKCESU ZAWODOWEGO!!!

Naszą pracę nad propagowaniem możliwości osiągnięcia sukcesu zawodowego, opartego na zdrowej diecie oraz odpowiedniemu trybowi życia zaczniemy od kluczowego zagadnienia czyli Work-life balance (WLB). Work-life balance to niezwykle trudne w dzisiejszych czasach utrzymanie balansu pomiędzy pracą zawodową, a życiem osobistym. Już 8 maja odbędzie się nasze pierwsze webinarium poświęcone temu tematowi!!! Poprowadzi je doświadczony manager, prezes naszego zarządu i przede wszystkim osoba… szczęśliwa, czyli dr Marcin Marcinkiewicz!

Dr Marcin Marcinkiewicz jest Prezesem Zarządu MedFood Group oraz ekspertem od zarządzania projektami inwestycyjnymi. Jest adwokatem i absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Był m.in. członkiem zarządu ds. inwestycji notowanego na GPW Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. oraz koordynatorem działu inwestycji w grupie deweloperskiej PROFBUD. Współpracował z renomowanymi kancelariami prawnymi i firmami doradczymi (Weil Gotshal & Manges, Dentons, Deloitte). Obecnie jest związany z kancelarią GM LEGAL GROT & MARCINKIEWICZ oraz prowadzi projekty inwestycyjne m.in. w Warszawie, Gdańsku, Bydgoszczy, Krakowie i we Wrocławiu.

Webinarium „Work-life balance (WLB)” to tylko początek!